Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okból törhet rám mostanság...

Mi okból törhet rám mostanság farkaséhség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és a méreteimhez képest simán megeszek olyan adagokat, mint a felnőtt férfiak. Mostanában arra lettem figyelmes, hogy esténként hirtelen akkora étvágyam lesz, hogy befalok mindent ami az utamba kerül, legyen az csoki, vagy egészséges étel, mikor mit találok/kívánok meg.Sajnos van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy imádom a péksútiket. És ilyenkor simán egy zsemle, aztán egy kifli, majd csipegetek kenyérből...plusz ugye sok minden más étel amit elfogyasztok ezek mellé(!) Ezen a héten a mai a 2. Ilyen alkalom, eléggé aggaszt, tekintve hogy nem szeretnék hízni. Lehetséges, hogy csak a szervezetem igényli, vagy más miatt történik mindez? Kicsit kétségbe vagyok esve, ha kérhetem csak normális válaszokat írjatok, köszi!

2018. máj. 23. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz a közeljövőben mestrualni? Ugyan ilyet tapasztaltam magamon pár napja, mondtam barátnőmnek, és az volt a reakció, hogy biztos hamarosan meg fog jönni .. náluk akkor szokott ilyen lenni. Tudtam hogy meg fog (előtte mindig fáj a mellem), de korábban nem tapasztaltam magamon ilyen elohatast, aztán lehet mégis attól volt. :) 21N
2018. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most valamikor a napokban fog meglepni, lehetséges hogy ez is közrejátszik :D
2018. máj. 23. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi neked a sok? 1-2 zsemle, plusz kenyérből csipegetés, az nem olyan sok (persze mellé ez-az s ki tudja, mennyi evés a nap folyamán összehozhat egy túlevéses napot).


Nekem többször volt életemben, hogy elkezdtem vajas kenyeret enni és fél kilónál elegem lett és onnantól ettem mást. Ez nem volt farkaséhség, csak ettem, de nem laktat az ilyesmi. Ez is lehet az ok: egyáltalán nem laktató ételt eszel. De az étvágyad is lehet a ludas, enni akarsz nem éhesen is, van ilyen.


Az, hogy nagy adagokat eszel, nem gond s esélyes, hogy nem is tudsz vele mit csinálni, mert ez egyéni dolog. Én ugyanakkora adagokat eszem, mint a duplaannyi napi bevitelű családtagom. Csak kevesebbszer, különben elhíznék, nem pedig fogynék, ugye.


Napközben normálisan eszel? Mert kiéhezve is könnyen tud ilyen előállni, hogy csak eszel és eszel és nem laksz jól.

2018. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet... ma rendesen ettem és ismét rámtört... pedig még csak negyed 4! Olyan mintha kétszer ebédelnék, mellette rendesen reggeli és azon kívűl még gyümölcs, csoki, fagyi, de mikor mit kívánok...
2018. máj. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!