Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hallok?

Miért nem hallok?

Figyelt kérdés
Beteg voltam, náthás, lázas, orrom folyt, szaglásom, izlelésem elment. Majd mikor a betegséből kigyogyultam akkor elment a hallásom az egyik fülemre. Volt már ilyen máskor és helyrejött 1 2 héten belül ezért nem rohantam egyből orvoshoz. 2 hét után ujra beteg lettem, orrom folyt ismét és begyulladt a mandulám, ekkor már elmentem orvoshoz, aki mandulagyulladást állapitott meg illetve kóros válladékot az orromból, de azt mondta, hogy a fülemnek semmi baja. beszedtem az antibiotikumot és fujtam az orrsprayt ahogy felirta, de semmi, minden más bajom elmúlt, de még mindig nem hallok. Nem is fogok már soha hallani? Nem látott semmi elváltozást a fülemen.
2022. jan. 18. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat pedig pont ezzel kell rohanni az orvoshoz, mert ha nem foglalkozol vele, maradando hallaskarosodasod lehet. Ful-orr-gegeszetre menj.
2022. jan. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Csak" hallásvesztésed van? Fülcsengés nincs? De nem szabad elhúzni időben az ilyet! Ténleg megfelelő orvoshoz kell menni, hamar!
2022. jan. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van fülcsengésem, de az már vagy 10 éve.
2022. jan. 18. 02:14
 4/10 A kérdező kommentje:
fül orr gegeszeten voltam
2022. jan. 18. 02:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Bonyolult rendszer, nehéz megtalálni a pontos diagnózist! De fontos a komoly kivizsgálás, mert egy életre elmehet a hallásod, ha nem időben van kezelve!
2022. jan. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Füled be van dugulva, érzel ilyesmit?

Mielőbb mondd el hogy nagyon aggódsz és szeretnéd megnézetni.

2022. jan. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a füled nincs bedugulva és nem hallasz, azt feltétlenül mondd az orvosnak de mielőbb.
2022. jan. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De most őszintén szerintetek nem ezekkel kezdtem? Nincs bedugulva, teljesen ép a dobhártyám is és semmiféle elváltozás nem látható.
2022. jan. 18. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezen kivul millio+1 vizsgalat letezik, azert, mert nincs kivulrol lathato elvaltozas, az semmit nem jelent. Muszaj lenne olyan orvost talalni, aki hajlando foglalkozni veled es beutalni vizsgalatokra.
2022. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár magánba vagy bárhova de azonnal menj, keress neten szakértő, lelkiismeretes orvost!
2022. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!