Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3. oltás után ez normális?

3. oltás után ez normális?

Figyelt kérdés

Az első kettőnél semmi nem volt, de már 10 napja késik. Ez normális? Másnak is volt ilyen?


Nem akarok vitát nyitni az oltásokról, nekem kötelező a munkám miatt, az álláspontomat hanyagoljuk inkább erről.



2022. jan. 19. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Egy olyan szertől persze hogy normális ami meggátolja az ember utódnemző képességét
2022. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Lehet az oltástól - habár nem túl valószínü- , meg lehet sok minden mástól is.

A tágabb rokonságban kb 14 nö van, mindenki megkapta a 3. oltást is, egynek volt kis eltérés a normál ciklushoz képest - eszerint nem igazán van hatással a nöi ciklusra.

Nem lehetsz esetleg terhes?

2022. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze, volt is erről egy cikk, hogy menstruációs zavart okozhat, azt hiszem a pfizer. Azt kaptál?
2022. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Egyébként csak rá kell keresni..

2022. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

“ Nem lehetsz esetleg terhes?”


Az oltástól?

2022. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

1: gratulálok a baromsághoz, akkor valószínűleg én is és a dokik is képzelődnek. 2 pfizer után babát várok, és minden a legnagyobb rendben van vele ;) ráadásul természetes úton, nagyon hamar össze is jött.


kérdező, én 2 pfizert kaptam, hamarosan tervezem a 3. pfizert is. az első után 1 mensi kimaradt, aztán megjött normálisan, a 2. nem okozott semmi galibát a ciklusomban. szóval én simán elképzelhetőnek tartom hogy az oltástól van, főleg ha nincs esély a terhességre.

2022. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oh köszi a gyors válaszokat, igen pfizer, terhességre semmi esély. Közbe mondtam pár embernek hogy mi a helyzet, rögtön kérdezték hogy 3. oltás után vagyok-e? Szóval ez elvileg köztudott dolog hogy bezavarodik, a 10 nap még semmi elvileg, lesz ez több is.
2022. jan. 19. 19:57
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
5-ös: minden értelmes ember fel tudja fogni, hoyg NEM az oltástól lehetne terhes a kérdezö, VISZONT a terhesség okozhatja, hogy 10 napja késésben van!
2022. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
8 akkor én nem vagyok értelmes ember. Csak egész mondatokat tudok értelmezni, célozgatásokat nem. :)
2022. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Mások is mondták, hogy teljesen felborította a ciklusukat, szóval lehet.
2022. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!