Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az első covid oltás előtt Ti...

Az első covid oltás előtt Ti is izgultatok, normális ez?

Figyelt kérdés

Ma fogom magam beoltatni, és nagyon izgulok emiatt, mert még sohasem kaptam koronavírus ellen oltást. Nagyon ideges vagyok, félek, hogy milyen mellékhatások, súlyos szövődmények léphetnek e fel nálam az oltás miatt.


Tavaly októberben átestem a covidon, nem voltak különös súlyos tűneteim, sőt majdnem teljesen tünetmentes voltam. Ha önmagában a betegség se nagyon rancigált meg, akkor az oltás sem fog, nem?


Hogyan tudnám magam lenyugtatni?


2021. dec. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ezeket a félelmeket töröld ki a gondolataidból, nem jó ha eleve így indulsz neki.

Bennem nem volt félelem, örültem hogy végre sorra kerülök.

2021. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Érthető ha izgulsz, bár én senkit se ismerek aki többet produkált volna mint egy sima védőoltásnál: némi karfájdalom, enyhe hőemelkedés volt a legrosszabb: a karfájdalom tapasztalat szerint jelentősen enyhíthető ha oltás után amint tudod borogatod a karod.
2021. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább amiatt izgultam, hogy nem fogom tudni, hova kell menni, mikor és hogy kerülök sorra, elfelejtettem valami iratot magammal vinni, vagy hogy az alapból is magasabb testhőm miatt majd fennakadok a bejáratnál stb. Nem vagyok egy kórházlátogató, így nekem az eü teljesen idegen, de flottul meg van szervezve minden. Amúgy már a világ felét beoltották ás számottevő negatív tapasztalat nincs. Engem a covid is megviselt és utána az első vakcina is eléggé . A 2. 3. már semennyire. Ez nagyon egyénfüggő, és vakcinafüggő, hogy lesz-e bármi immunválasz, és ha igen akkor milyenek és milyen mértékben. Legrosszabb esetben is 2 napig tart, de nem hinném, hogy lnne probléma.
2021. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!