Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Poszt covid tüneteim vannak,...

Poszt covid tüneteim vannak, hova érdemes forduljak?

Figyelt kérdés
Szívdobogás érzés, mellkasi fájdalom, nehézlégzés, fáradtság stb.
2022. jan. 20. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
1-2 hónapja voltam covidos.
2022. jan. 20. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Magán eü.-ben van sok helyen komplett kivizsgálás (teljes vérkép, szív uh, ekg, tüdő röntgen és hasonlók), ez gyorsan megvan, viszont fizetni kell érte.
2022. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Államiban talán a szent Ferenc rendelőben van postcovid rendelés. Esetleg oda is el lehet menni.
2022. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bajcsyban is van.

Szart se ér, a tünetekkel nem tudnak mit kezdeni. Majd elmúlnak. Vagy nem, ezt majd évek múlva megtudja egy földgolyónyi embertömeg.

2022. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a szív ultrahang és a mellkas ct negatív, trombózis kizárva, pajzsmirigy, cukorbetegség kizárva,akkor csak TÜRELEM! Én 2021 januárban lettem covidos. Simán átveszeltem. Aztán két hétre rá pokolian rosszul voltam, szívdobogás, álmatlanság, nehézlégzés, fáradékonyság, minden IS... Ez kitartott egészen szeptemberig,azaz 8 hónapig. Akkor egy hét alatt egyszercsak rengeteget javultam. Pokoli 8 hónap volt. Állítólag a poszt covid gyakorlatilag az immunrendszer reakciója, ami feje tetejére áll a vírus miatt nagyon sokáig. Ehhez hozzájön, hogy a Covid a meglévő betegségeket felerősíti (tapasztalat).
2022. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!