Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen betegségekkel nem...

Ilyen betegségekkel nem lennék rosszul vérplazmaadáson?

Figyelt kérdés

Pszichiátriai beteg vagyok, két féle gyógyszert szedek rá, valamint aszthmás is vagyok, arra pipát ès tablattát szedek. Mostanàban jobban ver a szívem, multkor is annyira beindult a szívem, hogy párhuzamosan légszomjam volt, hirtelen azt hittem, hogy mostmár megfulladok, olyan ilyedelem volt rajtam. A normálisnál jobban ver a szívem. Biztos palpitáció lehet. Folyamatban van a kardiológia időpont kérés, mert lehet szívbeteg is vagyok.


Édesanyukám mindenképpen vérplazmaadásra akar hívni. Azt mondta, hogy ahová ő jár ott nem vesznek vért, hanem bemegy az illető, kitölt egy papírt és adhatja is a vérplazmát. Azt mondta anyukàm, hogy nem szabad mondani, hogy gyógyszert szedek, mindenhez NEMET kell írni. És a végén kapok pénzt.


Én nem akarok menni, félek hogy rosszul leszek.


Nem lennèk rosszul?



2022. jan. 20. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, rosszul lennél, ahogy az is, aki megkapja a véredet, utána meg szépen elmondod a bíróságon, hogy miért hazudtál.
2022. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénileg bírálja el az orvos, hogy ilyen állapotban adhatsz-e plazmás vagy sem. Eszedbe ne jusson hazudni. Nemcsak magad, hanem másokat is veszélyeztethetsz vele.
2022. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el. Ne veszélyeztesd magadat. Micsoda ember az anyád, hogy a veszélyeztetésed útján akar pénzt csinálni?! Mellesleg a munkát is zavarnád ott, hogy ahelyett, hogy a vérvétellel foglalkoznának, téged kell istápolniuk. A rosszullétkor meg úgyis kivizsgálnának és úgyis kiderülne a durva hazugság. Egyébként lehet, hogy azért nem kérdeznek semmit, mert az összes egészségügyi adatunk hozzáférhető az összes egészségügyi szervnek, hacsak le nem tiltottad, amit pedig te nem tettél.
2022. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Valószínűleg nem is adhatnál. Hazudni felesleges, mert 1. alkalommal még csak vizsgálatot végeznek és utána dől el, hogy adhatsz-e, vért is vesznek, meg vizsgálják és ki is derül, hogy folyamatosan gyógyszert szedsz.
2022. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Anyukád valamit tökéletlenül mondott el vagy te írtad le rosszul: a plazmaadáson is vért vesznek, hiszen abból lesz a plazma.
2022. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ezen komolyan el is gondolkodtál?
2022. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!