Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Harmadik pfizer oltás után...

Harmadik pfizer oltás után büdös, csípős és sötét vizelet miatt kéne aggódnom?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel 9 után pár perccel kaptam meg. Este is már lehetett érezni, hogy van szaga és sötétebb is a vizeletem. De ma reggel már csípett is. Vér nem volt benne. Nem fáj semmim, csak fáradt vagyok.

Első és második oltás után nem volt semmi ilyen tünetem.



2022. jan. 23. 10:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta lehetséges.
2022. jan. 26. 11:24
 22/27 anonim ***** válasza:

Legalább nem szívizomgyulladás.


Tervezed később felvenni a 4.-et is?

2022. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát... ezek után nem biztos.
2022. jan. 26. 11:47
 24/27 anonim ***** válasza:
13%
Semmi köze az oltáshoz, mivel az nem tud vesegyulladást okozni, de a kezeletlen felfazas igen. Erre még azóta is ezt mantrazod, hogy az oltas sz.r. És csodalkoznak az oltásellenesek, hogy semmi logika nincs a konteóikban és mindenki értelmi fogyatékosnak gondolja őket
2022. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
13%

Persze, tudományos cikkeket, nem hvg-s gagyi cikkeket,amiken te szocializalódtal :D


Ha megnéznéd a forrását a cikknek, láthatnád, hogy egy ugyanolyan kaliberű no name honlapra vezet, 0 forrással megjelölést minimális cikk.


Ezért ilyen ostobák a 2 bites agyú ostálellenes birkák, látnak egy láthatóan béna kamu cikket, elhiszik és meg dicsekednek is fele, hogy már megint csak a médiából "tájékozódnak".


Jól beégtél barátom, szerintem ne erőlködj tovább

2022. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e vagy ennyire elvakult.

Hogy lennék már oltásellenes, mikor épp a harmadikat kaptam meg?

Meg szerinted egyik oltás se jár semmilyen rizikóval? Mindegyik 100%-osan biztonságos vagy mi?

2022. jan. 27. 00:29
 27/27 anonim ***** válasza:
91%
Jobbulást!
2022. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!