Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma írtam végrendelet-féleséget...

Manócska1 kérdése:

Ma írtam végrendelet-féleséget,szerintetek butaság? többi lent

Figyelt kérdés
43 lehet,de ugye sosem lehet tudni. párommal és húgommal élek. semmi extra,csdak néhány apróságot,mit hogy szeretnék ha netán...

#apróság #végrendelet-féleség #butaság?
2022. jan. 24. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
leszek,nem lehet..
2022. jan. 24. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem butaság.
2022. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet írni, de ha nem felel meg a formai feltételeknek nem lesz érvényes, de minimum beleköthetnek.

Keresd meg mik az alaki feltételek és aszerint csináld végig.

Ha ezt eddig nem ismerted, nagy valószínűleg érvénytelen szándékod ellenére.

2022. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem butaság csak szabályosnak kell lennie. Sajnos sok sorsot ismerek ahol ha gondoltak volna erre a hátramaradtak élete egész máshogy alakul.
2022. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már évek óta megírtam, aztán párszor már újra kellett írnom, újabb ingatlan miatt. De inkább az ingóság érdekes (festmények, gyűjtemények stb., mert azokat igyekeztem úgy osztani, hogy aki örülne is neki.)

Ismerősömet teljesen kisemmizte a testvére, mert nem volt végrendelet. A közjegyző csak az ingatlannal foglalkozik. Mire megvolt a közjegyzői tárgyalás, már üres volt minden, több millió értékű ingóság "tűnt" el. Szóval jó az a végrendelet.

2022. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!