Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki komolyabb krónikus...

Ha valaki komolyabb krónikus betegként elkapja a COVID-ot annak akkor már lehet írnia is a végrendeletét? Mennyi a túlélési ráta?

Figyelt kérdés

Komolyabb krónikus betegség alatt az anyagcsere vagy genetikai alapú autoimmun betegségeket (cukorbeteg, ra) és érrendszeri (magas vnyomás) értem, nem ilyen laza pajzsmirigy gondokat, ami gyógyszerrel simán tünetmentes lehet. Szóval akik így kapják el a covid-ot azok nagy valószínűséggel meghalnak? Van valami statisztikai kimutatás?

Én Bechterew-kóros vagyok és szorongáscsökkentőt szedek.



2021. márc. 14. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A Bechterew egy mozgasszervi betegseg, igy hiaba kronikus, semmi koze a COVID tulelesi eselyeihez. Meg amugy a szorongascsokkentonek sem, azt ugyanis a psziches gondjaidra kaptad.
2021. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Daganatos beteg vagyok, kezeletlen státuszban. Három hete kaptam el, most várom a tegnap végzett PCR eredményét. Enyhe tünetekkel sikerült megúsznom.
2021. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két daganatos beteg ismerősöm is kijött belőle még októberben, egyiküknek kicsit durvább tünetei voltak, sokáig magas láz, stb., másikuknak egy nap volt egy kis hőemelkedése és ennyi. Abszolút nem törvényszerű, hogy aki krónikus beteg, az fixen rosszabbul fog reagálni a vírusra.
2021. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Egy éve ez a tizedik ilyen kérdésed. Nem unod még?
2021. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!