Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni MR eredmén...

Valaki tud segíteni MR eredmény értelmezésében?

Figyelt kérdés

Ezt már mindenképpen műteni kell?

[link]

[link]



2022. jan. 24. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószinű ezt a leletet a házi orvosod is megkapta .

Még telefonon is tud neked erről infót adni.

2022. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon nem szép lelet. Konzultálj a beutaló szakorvosoddal.
2022. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de a kérdés nem erre irányult.

Ezenkívül a háziorvos nem kompetens a kérdésben.

És nem is az volt a kérdés, hogy forduljak-e ezzel orvoshoz.

Azért is az egész leletet raktam fel, mert az előzményeben látszik, hogy nem saját ötlet alapján csináltattam egy MR vizsgálatot.

Két hét múlva megyek vissza neurológiára, addig érdeklődök.

De ha téged ez zavar, nyugodtan görgess tovább, nem muszáj kényszeresen semmitérő válaszokkal koptatni a billentyűzeted.

De, köszi mégegyszer.

2022. jan. 24. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat kettes, az előző komment még az első válaszolónak ment.

Veled egyszerre írtam.😀

2022. jan. 24. 18:57
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem ő is gondolta, hogy ez szakorvos által lett kérve és nem háziorvost írt, hanem orvost, aki beutalt. Az a baj, hogy ez nagyon komplex, sok dolog van leírva, a vélemény tükrözi a leletet. Érdemi infót itt azért nem fogsz tudni kapni, mert ehhez a kórtörténetet, a panaszaidat is kellene ismerni. Most, ha azt mondom van a nyakadnál egy sérvnek imponáló leírat, akkor sem fogjuk tudni mi lesz a terápia, vagy kell-e egyáltalán. Az ideggyöki érintettségek is sok panaszt okozhatnak, de hogy ennek mi a kezelési módja, azt a neurológus fogja tudni megmondani, esetleg gyógyszert kiírni, kezelést elrendelni.
2022. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, de bocs, valóban háziorvost írt, akkor nem szóltam. Háziorvos amúgysem utalhat be MR-re, nem is kompetens a lelet értelmezésében.
2022. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!