Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lactulose teszt eredménye...

Vandor666 kérdése:

Lactulose teszt eredménye szerintem nem jó, doktor szerint "meggyógyultam". Segítene valaki a lelet értelmezésében?

Figyelt kérdés

Gasztoenterológiai kivizsgálásra járok régóta, többször voltam lactulose vizsgálaton. Normix, késöbb Klion kúrával próbálkoztak az elszaporodott bélbaktériumok kiirtásában.


47 éves nő, 174 cm, 85 kg

Puffadás, szélgörcs, evés utáni rosszullét több éve

Vérnyomás csökkentők, vérzsír csökkentők, probiotikum, Pangrol, Esomeprazol

Tejcukor diéta, reflux diéta


0 perc: 10

20 perc: 17

40 perc: 17

60 perc: 17

80 perc: 26

100 perc: 34

120 perc: 54

140 perc: 82

160 perc: 107

180 perc: 98

200 perc: 102



#bélbaktérium #kilégzéses vizsgálat #laktulóz #h2 vizsgálat #komitális bélszindróma
2013. máj. 22. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

EGYETLEN olyan gyógyító (igazából csak nem megbetegítő) táplálkozási irányzat van, amivel igazi eredményt, javulást lehet elérni a sz.ar életmódunk okozta krónikus kóros állapotot, betegségek kezelésében. Ez a paleo táplálkozás.

Tejcukor diéta, reflux diéta : ezek olyanok mintha egy 3 éves kislány próbálna újraéleszteni egy haldoklót..

ARANYOS, DE JOBBJÁRA ÉRTELMETLEN.

2013. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!