Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok időpontot foglalni...

Nem tudok időpontot foglalni koronavírus oltásra, mert a tavalyi időpontom van bejegyezve. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
"Rendszerünkben lévő oltásidőpontjának adatai a következők:" 2021. 11. 20. dátummal volt egy időpontom, amire nem mentem el, mert pont aznap lettem covidos. Most pedig nem enged új időpontot foglalni erre hivatkozva, hogy már van időpontom. Gondolom fel kell hívjam az oltópont telefonszámát holnap, vagy a zöld számot, és ha szerencsém van 1-2 telefonhívás után megoldódik a dolog. De azért ez idegesítő.

2022. jan. 26. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen lemondani nem lehet ezeket az időpontokat online, talán máshol sem, nem tudom, miért is lehetne. Nyilván akkor megtettem volna aznap reggel.
2022. jan. 26. 19:13
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

El kell menni a januári oltási akciónapokon, még lesz három. Nem kell sem regisztráció, sem időpont.


[link]

2022. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

oltopontnak is van email cime

ahova akartal menni, azt az intezmenyt keresd meg, telefonon vagy 3gy altalanos email cimén elerni es ird meg mikorra volt oda idopont, de covieos lettel es kered toroljek a rensszerben, mert nem tudsz uj idopontot foglalni


Mi ugyanigy jartunk a gyerek.oltasaval, es mar aznap visszairtak ok foglalhatok is ujra (persze csak par nap mulva tudtam, mert amikor visszajeleztek, akkor csak ugyanoda foglalhattam volna, de par nap mulva meg mar barmelyik oltoponzra

2022. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok en konkretan az adott korhaz hivatalos info@....cimere irtam, hogy sos segitsenek, mert nem tudok idopontot foglalni, amig naluk a regi be gan irva. megaetam minden adatomat nev, tajszam, wzuletesi datum es melyik nap kellett volna menjek stb
2022. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!