Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vércsíkos köpet koronavírus után?

Vércsíkos köpet koronavírus után?

Figyelt kérdés
laborom a bilirubin szintem kivételével tökéletes. Nem köhögök, nincs légszomjam, szaturációm 97%feletti. Többször észrevettem a gondot. Tüdőszűrésre csak később kaptam időpontot. Mi lehet ez?

#tüdő #COVID #Vércsíkos köpet
2022. jan. 25. 07:21
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Felesleges tüdőszűrésre menni, inkább háziorvos kérjen rendes mellkas röntgent, 2 irányút.
2022. jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megsérült a tüdőszövet. Ez a tüdőgyulladásoknál is gyakori.
2022. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tüdőgyulladásom nem volt. Viszonylag könnyen átvészeltem a betegséget, nem köhögtem, csak ritkán. Lázam is csak az első napokban volt. Végig mozogtam, csak akkor feküdtem, ha elfáradtam. Minden-minden rendben van, csak a köpet... mondjuk az orrom is gyakrabban van bedugulva mostanában és gyakran vérzik is, de van,h a köpet és az orrvérzés időpontja eltér.
2022. jan. 25. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
1 De ha már bejelentkezett a kérdező, akkor már miért mondja le? Amúgy kérdező, lehet, hogy ez ilyen Poszt-COVID tünet. Amúgy mi derült ki azóta?
2022. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az orrspray lehetett a hibás. Már annyiszor használtam dugulás miatt, hogy így reagált rá a nyálkahártya. A véres köpet rendszerint reggel jelentkezett. Éjszaka legalább egyszer felkeltem az orrdugulás miatt és csepegtettem. Reggelre az orrom tele volt alvadt vérrel, amiből a garatomba is jutott. Ez volt az oka. A tüdőm pöpec állapotban van. Amióta nem használok sprayt a panaszom is elmúlt. Amikor éreztem a dugulást erős eukaliptuszos krémet kentem az orrom alá. Bár az illatát nem éreztem, de idővel kidugult tőle. Mintha függő lettem volna
2022. febr. 1. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!