Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült kijönnie a poszt-covidból?

Figyelt kérdés
Én még 2020 végén voltam koronás, és tavaly ugyan 3 Pfizer oltást is kaptam, ennek ellenére a mai napig nem mindig érzem magamat jól, sokszor vannak vérnyomásbeli vagy idegi tüneteim, vagy egyes területeken fájdalmaim, és időnként bélrendszeri problémákkal is küzdök. Holott elvileg makkegészséges vagyok, de a 25 éves korom ellenére mégis teli vagyok ilyen gondokkal.

2022. jan. 27. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz idegrendszeri tünetek alatt pontosan? Le tudnád írni?
2022. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy sokszor fáj a fejem, szedelgek, fáradt vagyok vagy rosszul alszom, esetleg időnként nem jutnak eszembe dolgok, stb
2022. jan. 27. 14:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve sokszor érzem magamban hogy nyugalmi helyzetben is hevesebben ver a szívem vagy a pluzusom
2022. jan. 27. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe jutott esetleg, hogy köze sincs hozzá a covidnak és más az oka? Vérnyomás problémád van. Attól fáj a fejed, attól szédülsz, attól alszol rosszul és attól érzel heves szívdobogást. Tán mérni kéne a vérnyomásod rendszeresen és orvoshoz kéne fordulnod.
2022. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Anyám is hónapokig beteg volt a Pfizer után, magas lett a vérnyomása (180 körüli) és álmatlanságtól szenvedett. Olyan 3-4 hónap után mérséklődtek a tünetei, mondta hogy soha többet oltást.
2022. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek nagyon durva tünetei voltak, igazából senki nem tudja megmondani mitől, minden létező vizsgálatot megcsináltak rajta, így maradt a poszt-covid. Hónapokig tartott, de már sokkal jobban van. Még agydaganatra is gondoltak, mert egy foltot találtak ott neki. Szédült, elfelejtett mindent, fájt a feje nagyon sokat, amiket te írtál, de neki még volt néha hasmenése is, hullott a haja, szóval nagyon kész volt, de elmúlt szinte teljesen.
2022. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bevallom, sokáig én is agytumortól tartottam, de hálistennek azóta is életben vagyok, ha az lenne már lehet nem is élnék.
2022. jan. 27. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Mellékhatás az oltástól simán lehet, elmúlik? Ki tudja.
2022. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés eredetű is.
2022. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!