Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem lesz ettől bajom?

Rocko9 kérdése:

Nem lesz ettől bajom?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon alacsony a vérnyomásom egésznap. 90 a pulzusom meg 50. Szédülök egésznap nagyon meg nehézlégzésem van mintha kevesebb levegő jutna a tüdőmbe. Azt tudni kell 22 éves lány vagyok 158 cm és 45 kg szóval nagyon vékony. Nem voltam mindig ilyen vékony sokat fogytam az elmúlt fél évben. Amit tudni kell még hogy 3 éve pánikbeteg vagyok gyógyszert nem szedek, és 2 hete kiderült hogy refluxom van. Refluxtól sokszor érzem hogy nehezebben kapok levegőt meg égő szoritó erzes torokba. De ez az alacsony vérnyomás ma egésznap fennt áll. Kavet ugye nem ihatok, szensavasat se szóval colát se. Lehet hogy az idő is bekavar most a vérnyomásomnak mert ugye ma kettősfront hatás van és bár orvosnak nem mondtam és nem bolintott rá de én magamon észre szoktam venni ha front van rosszabbul vagyok. Erős fejfájás szédülés gyengeség.
2022. jan. 28. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Doki.
2022. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

22 évesen jóformán egy roncs vagy szervileg.

Válts életvitelt mert ha így folytatod akkor jó ha van még hátra 3 -5 éved és azt is kutyául fogod végig szenvedni.


hogy ne csak rossz hírt közöljek, ezekkel a egyszerű lépésekkel JAVÍTHATOD az életminőségedet.


Minden nap:

- aludj minimum 8 órát 21:30 órától 6:30 -ig (minden nap) MEGSZOKOD

- étkezz naponta 3x NORMÁLISAN (minden nap) MEGSZOKOD

- sportolj MINDENNAP minimum 20 percet de inkább legyen meg a 40 -60 perc:

séta, futás, cangázz,... MEGSZOKOD

- NE IGYÁL ALKOHOLT, NE DOHÁNYOZZ, ADDIG SEMMI cukorkát, csíípsz, gumicukor, táblacsoki amíg nincs meg a napi 3x NORMÁLIS érkezésed

- FONTOS minden nap igyál meg 1.5 - 2L. VIZET, nem kolát, pezsgőtablettát, citromos Fanta -át(felkelés után azonnal 3 dl és minden étkezés után 1 órával szintén 3 dl VIZET és lefekvés előtt is 3dl vizet mielőtt lekapcsolnád a lámpát, de előtte pisilj hogy ne álmodban pisilj be)

2022. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel refluxos vagyok ezeket a dolgokat amiket leírtál nem is fogyaszthatom :)
2022. jan. 28. 01:20
 4/7 A kérdező kommentje:
A vízen kivül
2022. jan. 28. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aludj cica, ne itt lébecolj, most is aludhatnál a hasadon.

Erre itt nyomulsz a legtöbb primitívebb embereket közrefogó oldalon és ezektől kérsz segítséget?


Táplálkozz jól, napi 3x

Aludj eleget (pihentetően: zene, film, kutya, macska, fény nélkül)

Sportolj minden nap 20 - 60 percet a természetben

Idd meg a napi 6x 3dl vizet


Figyelj oda, hogy meg legyen a napi x kalória beviteled NORMÁLIS ételekből amiket te készítesz el és ne feldolgozott kajákat egyél.


Ha nincs aki segít összeállítani a helyes ételeket akkor nézz a YouTube -on olyan csatornákat ami 1 percbe összefoglalja, hogy hogyan kell olcsó egészséges kajákat kis pénzből gyorsan összedobni NEM SZAKÁCSOKNAK.

Ezek a videók nagy segtíségedre lehetnek:

https://www.youtube.com/c/nosalty/videos

2022. jan. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy
2022. jan. 28. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy még jobb legyen a közérzeted menj el pszichológushoz és old meg a pánikbetegséged okát.

Sok embernél s főleg a lányoknál azért van mert párkapcsolatuk véget ért és nehezen vagy egyáltalán sehogyan sem tudják magukat túltenni az őket ért igazságtalanságon, fiún vagy félnek, hogy örökre magányosak lesznek nem lesz új szerelmük aki szépnek, okosnak, kedvesnek és szexinek tartja majd őket, s ezért túl szenvedik az életüket. Pedig a nagy szerelmük előtt is volt életük és ha egyedül is de nem volt az akkora gáz, ha meg mégis akkor el kell fogadni, hogy neked ez jár a boldogtalanság.

SEHOL NINCS AZ A KŐBE VÉSVE, HOGY X-Y -nak BOLDOGNAK KELL LENNIE!

(ez csak a filmekben van így)

Mindig azt kell elfogadni ami van ha rossz akkor azt és ha érzed magadban a potenciált, hogy lehetne jobb is szeretnél jobbat akkor tegyél érte de ne úgy mint a legtöbb ember, hogy MEGPRÓBÁLJA hanem teljes erődből, s ha valamihez nem értesz akkor NE SZENVEDJ HANEM kérj segítséget attól aki sokkal ügyesebb nálad az adott témában.

Pánikbetegség: https://www.youtube.com/results?search_query=p%C3%A1nikbeteg..

(ne az okokat figyeld hanem a megoldást TANULD MEG amit elmond, hogy hogyan tedd túl magad egy p.rohamon!)


Refluxot is megtudod oldani önerőből mint minden problémádat, csak keress rá a neten és ne egy forrásból merítsd a ismereteidet hanem minél többől annál alaposabb és jobb rálátásod lesz, hogy nekem melyik étrend, megoldás válik be a legjobban és ne innen a gyakori kérdésekről szerezd az ismereteidet hanem hasznald a Google, YouTube és sok sok fórum egyikét.

Pld: reflux:

https://www.youtube.com/watch?v=JPl4tgltl1I&ab_channel=Arany..



pánikbetegség legtöbb esetben akkor jön amikor olyan helyzetbe csöppensz ami hasonlít a múltban már egyszer vagy többször megtörténtre és úgy érzed, hogy összeroppant a tehetetlenség és engeded(MERT NEM TUDSZ MÁST, NEM ISMERSZ MÁS MEGOLDÁST csak a dühöngést), hogy elnyeljen az önkénytelen dühkitörésed az általad vélt igazságtalansággal szemben, pedig ha azt megértenéd, hogy a pánikbetegséget TEEEEEE irányítod TEEEEEEE dühöngsz akkor máris megszűnne, minden szart fogadj el mert amit nem tudsz kinevetni az megbetegít, megnyomorítja az életedet.

A pánikbetegséget úgyis eltudom képzelni, hogy az adott ember elért a korlátai legvégére és nem tudja KÖZÖLNI, VERBALIZÁLNI a BAJÁT és elnyelni az önkénytelenül jövő dühe arra ami neki nem tetszik, ugy érzi a pánikoló, hogy tehetetlen és megtörténik az amitől fél.



Arra kell MAGADTÓL rájönnöd/ érezned, hogy

MINDENT TE IRÁNYÍTASZ az egész életedben, csak kellő TUDATOSSÁG KELL HOZZÁ!

2022. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!