Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok ilyenkor enni?...

Mit tudtok ilyenkor enni? Lázas vagyok, fáj a torkom, a fejem, folyik az orrom, köhögök (kaptam gyógyszert a háziorvosomtól) De nem tudok enni, tegnap is kihánytam mindent. Ma 2 szem háztartási kekszet ettem, hogy be tudjam venni a gyógyszert.

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Igyál sokat hogy ki ne száradj,szedd a gyógyszert.Ha nem javul a helyzet 1-2 napon belül,vagy rosszabb lesz, esetleg inni sem tudsz, akkor hívd fel az orvosodat,ő majdondja a továbbiakat.
2022. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
*majd mondja
2022. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Inni iszok, meg normafloret is szedek, csak valamit enni is kellene.
2022. jan. 28. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
1-2 nap alatt nem fogsz éhen halni.A folyadék nagyon fontos meg persze jó lenne pár falat valami,de ha az nem megy, akkor csak igyál,meg pihenj!Ha hétfőn se lesz még jobb,vagy rosszabb lesz akkor kell orvos.Addig szedd a gyógyszert.
2022. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az éhenhalástól félek, hanem hogy a gyógyszerek tönkreteszik a gyomromat, meg már most is írtóra le vagyok gyengülve.
2022. jan. 28. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Húsleves levét ajánlom, védi az emésztőrendszert, pótolja az ásványi anyagokat és táplál is.
2022. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
6-os jól mondja, húsleves leve.De amúgy 2 nap alatt a gyomrod se megy tönkre,mert ha iszol van valami benne.Legyengülve meg inkább a parttól vagy még,az is jobb lesz 2 nap múlva.Addigra feltehetően lesz már hatása a gyógyszernek.Férfi vagy?Nekem a férjem szokott ennyire haldokolni.Nyugodj meg,tedd le a gépet,vagy a telefont,szedd a gyógyszert,igyál,próbálkozz az evéssel,és aludj!
2022. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
*láztól
2022. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok férfi, és a lázam se ment le 3 nap alatt se (gyógyszerekkel is csak csökkent) Hétfőtől vagyok lázas, ma már annak is örültem, ha kivánszorogtam tüzet rakni, vagy hányni. Semmi kaja nem marad meg bennem, viszont a gyógyszert evés közben kell bevennem, ezért próbálok valamit keresni amit nem látnék viszont rögtön.

Lehet, hogy a te férjed haldokolni szokott, de én nem a te anyámasszony katonája férjecskéd vagyok.

Mellesleg azért ülök a gépnél, mert ha fekszem akkor köhögök. Aludni is félig ülve tudok csak.

2022. jan. 28. 17:36
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Oké,harapd le akkor a fejemet.Lehet,hogy covidos vagy.Teszt?
2022. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!