Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bekaphatom a második dózis...

Bekaphatom a második dózis Pfizert,ha tüsszentek/folyik az orrom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kellene bekapnom a második dózist a Pfizerből,viszont napok óta tüsszentek ezáltal néha orrot is kell fújnom.Semmi más bajom nincs,se láz,se köhögés,se hidegrázás,izületi fájdalmak,semmi.Nem hiszem,hogy megfáztam volna,de attól még szeretnék biztosra menni,hogy így is bekaphatom-e.Kérlek,csak normális válaszokat adjatok a kérdésemre,nem szeretnék olyanokat olvasni,hogy “2 év múlva úgyis kinyúlsz tőle” stb. Az én döntésem volt,hogy beoltassam magam és vállalom a következményeket,ha egyáltalán lesz bármilyen is (amit erősen kétlek).A normális, lényegretörő válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2021. nov. 20. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

B+

Megnézed az intézmény számát, felhívod őket és megkérdezed... ők csak jobban tudják mi az eljárás....

2021. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Bármit bekaphatsz ha úgy érzed :D
2021. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Betegen tilos oltást felvenni. Nemcsak ezt, az összeset! A magad érdekében, szólj nekik és kérj új időpontot! Legyengült immunrendszernek akarsz jelenleg még egy hatalmas munkát adni.. nem kéne!
2021. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell bekapni semmit, tűvel - fecskendővel adják.

Ha első oltás gyanánt be kellett kapnod valamit, akkor téged átvertek...

2021. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy teszteltél és tudod biztosan, hogy nem vagy koronás?

(Én is úgy tudom, hogy beteg embert nem oltanak, a csecsemőkori kötelező oltásokat se adják, amikor a baba beteg.)

2021. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :) Felhívom őket egy új időpontért,és várok amíg teljesen rendbe jövök.
2021. nov. 20. 12:51
 7/11 A kérdező kommentje:
#5.Igen teszteltem,nem vagyok koronás.
2021. nov. 20. 12:54
 8/11 A kérdező kommentje:
#4.Igen,tisztában vagyok azzal,hogy tűvel adják az oltást.Mást is láttam a “bekaphatom” szót használni amikor hasonló kérdést tettek fel,mint az enyém pl “bekaphatom-e az oltást?”.Nem értem ezzel mi a probléma,szerintem nem lett félreérthető a kérdésem.Azt sem értem,hogy minek kell szexuális irányba átvinni az egészet “ha első oltást gyanánt be kellett kapnod valamit,akkor téged átvertek” az ilyen általános suliban volt menő a kisfiúk köreiben :DD
2021. nov. 20. 13:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Update: Felhívtam őket,azt mondták menjek be és megvizsgálnak.Lázat mértek stb végül azt mondta a doktornő,hogy semmi bajom így megkaptam az oltást.Egyelőre jól érzem magam,remélhetőleg így is marad.Köszönöm mégegyszer mindenkinek a válaszokat!
2021. nov. 20. 14:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem tudom mik a tapasztalataid, én két hete úgy vállaltam fel harmadiknak pfizert hogy előtte két sputnikom volt (nemtudom milyen hatékonysággal) de épp egy tüsszögős orrfolyós torokfájós betegség végefelé jártam, nem mondtam el mert túl akartam lenni rajta. ilyen hurutos köhögés volt épp rajtam leginkább. hát nem tudom alapból mit okozott volna, én kaptam tőle aznap délutántól egy éjszakás hőemelkedést valami lázálommal, és másnap egy napig egész testre kiterjedő fájdogálást, mintha megvertek volna, orvostanhallgató ismerős mondta hogy ez lehet normális, mert amúgy is küzdött valami ellen az immunrendszer és ráküldtem egy kis plusz dolgot még, de ennyiben kimerült, egy napra vert le igazából, előtte a második orosz csinált hasonlót fél napig, szóval szerintem vállalható
2021. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!