Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor létezik olyan,...

Most akkor létezik olyan, hogy valaki vastagcsontú és ezért látszik kövérebbnek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam már kifogásként, hogy hiába fogy le, erős a csontozata és ez zömök alkatot kölcsönöz neki, még ha csont és bőr lenne akkor is.

Most ez igaz vagy nem? Mert ugyanakkor van, aki azt mondja, hogy a csontváz elemei mindenkinél nagyjából egyformák, tehát "zömök" az izomzattól és az elhízástól lehet az ember.


2010. szept. 10. 07:02
 1/6 anonim válasza:
Én inkább úgy tapasztaltam, hogy az ugyanolyan kinézet nem egyforma súlyt takar. Én például 168cm vagyok, de 60kg-osan már határozottan vékonynak nézek ki. Más meg ugyanilyen magassággal 50-55kg. De ez talán inkább az izom-háj arányon is múlik.
2010. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint számít a csontozat is. Az emberek csontozata nem egyforma. Már a pici babáknál is meglehet figyelni,hogy van akinek erősebb a csontozata,van akinek kevésbbé. (Ez nem a csontozat minőségét jelenti,hanem a felépítését). Az nagydarab,erős csontozatú ember kövérebbnek hat,mint a vékony csontozatú ember.

Természetesden sokk függ a csontokon levő izomzattól és hájtól is.

2010. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt csak a south parkból idézik :))) dagadt disznó mind1ik!
2010. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
számít a csontozat... és az sem mindegy, hogy milyen arányban van a zsír és az izom... például nekem vastagok a csontjaim és elég izmos vagyok. hugom is 165 centi (ő vékony csontú és nulla izom) és én is 165 centi vagyok. 75 kilósan én teljesen jól nézek ki, míg hugom ugyanennyien egy dagadt disznó volt. =D de tényleg.
2010. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem vastag a csontom, és soha nem lesz olyan vékony derekam mint egy-két vékony csontú lánynak.
2010. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kg-ban annyira nem számít mert kb 10 kg az össz csont, egy felnőtt embernek, tehát olyan 2-3kg különbség lehet csak körülbelül, az meg nem sok, Látszatra rengeteget számít, kinek milyen a csontja.
2010. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!