Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vegán fehérjepor, vagy úgy...

A vegán fehérjepor, vagy úgy átlagban a fehérjepor hízlal?

Figyelt kérdés

Sajnos vegánként még nem találtam meg a megfelelő fehérje potló módot és sok helyen olvastam, hogy ez is egy opció.

Mellette nem edzem rendszeresen, csak néha néha. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2022. jan. 30. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden hízlal, ami nem víz! Az, hogy hízol -e tőle az a kalória beviteledtől függ. Mi a problémád a hüvelyesekkel, tufuval, szejtánnal?
2022. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogyasztok tofut, hüvelyeseket és próbálom mérni a fehérje bevitelem és bárhogy nézem, kevés. :( Viszont képtelen vagyok annyit magamba tömni, hogy elég legyen.
2022. jan. 30. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem edzel rendszeresen, akkor minek a fehérje? A hüvelyesekben több a fehérje, mint a húsokban (kis túlzással), hogy nem tudsz eleget enni?
2022. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Legyenszépnapod! ***** válasza:
100%

A fehérjepor teljesen felesleges egészséges embernek, és nem is túl egészséges. A túl sok fehérje se jó, asszem egy nap annyi gram fehérje kell amennyi kiló vagy, vagy annál picit több, honnan veszed, hogy nem eszel eleget? elég sok magvat meg hasonlót enni, meg arra figyelni hogy van, ami gátolja a fehérje felszívódást, pl kávé

A veganblog youtube csatornán van róla részletes videó, ajánlom

2022. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legyenszépnapod! ***** válasza:
90%
Ja és sok sikert a vegánsághoz : ) jól döntöttél, hogy az vagy
2022. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!