Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehérjepor fogyasztása okozhat...

Fehérjepor fogyasztása okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés
Tegnap ittam először este, ma hajnalban elèg durva hasmenèsem volt. Tejfehèrje, laktózt elvileg nem tartalmaz de mègcsak cukrot sem. Más nem változott az ètrendemen, ugyanúgy ettem tegnap mint szoktam, ès nem ettem olyat amiből baj lehetne. Környezetemben másnak nincs ilyen gondja szóval nem hiszem hogy vírus.

2016. jún. 15. 05:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Ès nem fogyasztottak többet a kelleténél, csak egy pohárral amibe kb 25 gramm kellett, azt írták az kèt evőkanálnyi. Bár nem mertem nem hiszem annyival többet raktam volna bele hogy gond legyen.
2016. jún. 15. 05:28
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mèrtem*
2016. jún. 15. 05:30
 3/10 anonim válasza:

Nekem inkább kemény lett tőle.


22/F

2016. jún. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt töle hasmenesem az elsö par napban. Aztan elmult, azota sincs.
2016. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha allergiás vagy a tejfehérjére simán foshatsz tőle akkor is ha laktózmentes. Sokaknak van ezzel gondja.
2016. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer olyan finom feherjet rendeltem, hogy annyit ittam belole, hogy napokig hasmenesem volt. :D pedig a napi 3 nalam az alap, es meg igy is sikerult kiakasztanom a szervezetemet. Normalis ha elsore igy reagalsz ra, ez nem jelenti azt hogy kesobb is baj lesz, bar ha tenyleg nagyon eros hasmenesed volt akkor lehetnek problemak
2016. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebből a fajtából szerintem többet nem iszok, úgyis bátyámé :D Majd veszek másfélét és megpróbálom azt. Kössz mindenkinek!
2016. jún. 16. 17:47
 8/10 guineapig96 válasza:
Nekem ugyanez volt, tegnap ittam először ilyen hülyeséget, és hajnalban hasfajasra ébredtem, hasmenesem volt... Azt hiszem ennyi elég is volt belőle, valószínű nem más okozta.
2017. júl. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te is tejfehérjét ittál?
2017. júl. 21. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:
haloo tegnap este én is pont fehérjét ittam azért jöttem ide válaszokat nézni :D És ma reggel mikor felkeltem hasmenésem volt, mástól nem igazán lehetett.....
2017. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!