Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kezelni a...

Hogyan lehetne kezelni a széklettartási problémáim?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja kezdődött. Ha wc-re kell mennem, akkor nehéz visszatartanom, sokszor történt olyan, hogy számítógépezés közben mondjuk konkrétan becsúszott... Ez önmagában is zavaró, de most már akkor is előfordul ilyesmi, ha mondjuk munkahelyen vagyok. Oké, csak piszkos lesz a fenekem, nem enged el teljesen a záróizom, de ez már több, mint kellemetlen! Sőt, volt egy még cikibb esetem, de azt inkább nem írnám le.


Mit tudok tenni ellene? Régen volt aranyerem, az okozhat ilyesmit? Vagy mitől lehet?


2022. jan. 31. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkretan befosol?

Lehet laktozerzekeny vagy?

Azert az ember erzi legbelul, ha megindul a folyamat! Ne huzd az idot, hanem irany a wc, de egy dokit is keress fel azert.

2022. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem befosok, hanem csak enyhén kakis lesz a területxd mintha csak néha pici adag átcsúszna a kijáraton, ha mondjuk megerőltetem magamxd de észre se veszem, hogy mikor történik, csak később tűnik fel, h valami nem stimmel odalent
2022. jan. 31. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szilárdat sem tudsz teljesen tartani, akkor hasmenést 1 pillanatig sem.


Olyan is volt, h bekakiltál?


Keress fel orvost!


Nő vagy?

2022. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeleket tudod tartani?
2022. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!