Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

(Bocsánat nem tudom igazából ezt melyik kategóriába tehetném)

Mikor haza jövök úszásról, akkor még nincs baj, de mikor este már aludni akarok, akkor szinte állandóan viszket a fejem, vagy a kezem.

Ez mitől lehet?

Ha akkor megmosom a hajamat, testemet, akkor nincs ez a baj



2022. febr. 1. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktál úszás után zuhanyozni ott az uszodában????


Nem mosod le magadat? Az uszodai klóros víztől simán lehet viszketni, ha érzékeny vagy rá.

2022. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem nem szoktam, max otthon szoktam, de az legtöbbször szerda és szombat néha hétfő


Nem tudtam hogy érzékeny vagyok rá, korábban ezt nem tapasztaltam

2022. febr. 1. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha, nem mosdasz le / fürdesz meg minden nap?

Ennek van valami fizikai oka?

2022. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Két naponta szoktam fürödni
2022. febr. 1. 17:26
 5/12 A kérdező kommentje:

Uszodába nem is tudok fürödni, oda nem is viszünk tusfürdőt meg ilyeneket

Itthon szoktam mindig

2022. febr. 1. 22:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Az uszoda klóros vize nagyon ki tud szárítani! Ha nem vagy izzadós nem kell minden nap tusolni, de ha rád rakódik ez a vastag klóros réteg az uszodából azt igenis mosd le mert nagyon árt a bőrnek. Még ott az uszodában.
2022. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jobban tudok otthon fürödni, mozgássérült vagyok, ott nem tudnám úgy megoldani fürdést mint otthon
2022. febr. 3. 16:20
 8/12 anonim válasza:
100%
Nem kell úszás után tusfürdősen fürödni, elég ha sima vízzel levereted magadról a klóros vizet. egy gyorszuhany sokat segíthet. esetleg amikor hazaérsz sem hinném hogy annyira késő, csak jobb az uszodában
2022. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most nem tudom mi lehet

Ma voltam úszni direkt most utána lefurodtem itthon és ugyan úgy viszket a hajam, pedig hajat is mostam

2022. febr. 14. 23:25
 10/12 NTBS ***** válasza:
Esetleg lehet a bőröddel van valami. Szerintem keresd fel a háziorvosod és ő majd javasol valamit.
2022. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!