Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek utalhatnak agyvérzésre...

Ezek utalhatnak agyvérzésre vagy rákra?

Figyelt kérdés
Gyakran van olyan hogy megszédülök csak úgy pl mikor ülök vagy vekszem vagy éppen mikor megyek, ha sokáig fekszem és felállok pl kimenni a konyhába vagy a wcre akkoris ilyen színes pöttyöket látok picit elfeketedik a látásom és megszédülök de ez max 2 másodpercig tart, mikor fürdök akkoris random megszédülök, az viszont ritkább de ha erősebben megszédülök akkor lever a víz vagy melegem van (változó hogy melyik, melyik van épp) és utána van egy kis légszomjam, mostanában fáradtabb is vagyok, ez mire utalhat? Eddig sosem volt ilyen és kb 1 hónapja kezdődött el, ja és nem folyamatosan van ez, kb 3-4 napig néha semmi bajom de utána megint kezdődik. 16/L
2022. febr. 4. 00:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy a mamám mályrákba hunynt el (nem ivott), de nem tudok olyan vérrokonrol aki agyvérzésbe ment volna el.
2022. febr. 4. 00:09
 2/13 anonim ***** válasza:
2022. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*máj
2022. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez vérnyomás probléma, esetleg szívritmuszavar.
2022. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez jó meg szép de ez az ember arról beszél hogy mi okoz mit és mivel lehet megelőzni, nekem meg az volt a kérdésem hogy ezek minek lehetnek a tünetei, nm kültél túl nagy hülyeséget, meg valószínű segíteni akartál ami dicséretes mert mostanában nem sok ember segítőkész, meg röviden kb szarik mindenki egymásra, ezért köszönöm a videót😊, esetleg valaki tudd választ a kérdésemre?
2022. febr. 4. 00:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Oh, nem láttam a válaszokat, köszi azokat is😅😁
2022. febr. 4. 00:55
 7/13 A kérdező kommentje:
#3 Kösz a javítást, bár nem kértem, de nembaj.🙂
2022. febr. 4. 00:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el a háziorvoshoz, először készítsen egy labort meg egy EKG-t.


Ha az jó, akkor lehet, hogy csak keveset eszel/iszol. Nem vagy nagyon sovány, nem diétázol? Cukrod jó?

2022. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#4 végülis szívritmus zavaros a nagyapám és gyógyszereken él szegény, az örökölhető vagy random hogy kinek van?
2022. febr. 4. 00:59
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 1 nap vagy 3-4 alkalomszór eszek, egész nap iszok, nem diétázok és nem vagyok sovány (kövér sem) a cukromat nem tudom, nem szoktam mérni, nincs is mivel.
2022. febr. 4. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!