Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyetértesz-e azzal, hogy a...

Egyetértesz-e azzal, hogy a funkcionális analfabetizmus jellemzői közé akarják egyesek sorolni a személyi gépjármű jogosítvány hiányát?

Figyelt kérdés

Mellékesen, az idegen nyelvvel is így vannak de az melléked.

Mivel anyagiak kérdése szerintem felesleged.



2022. febr. 4. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez ugye valami vicc?
2022. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kik akarják oda sorolni?
2022. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
3 éves korom óta írok és olvasok. Jogsim nincs. Ha valaki szerint funkcionális analfabéta vagyok, akkor annak kedves egészségére.
2022. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Nekem van olyan ismerősöm, aki értelmes, tanult ember, csak úgy érzi, nincs szüksége jogosítványra, részben félelem miatt.
2022. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Elösszőr is ezt senkinek nem kell sértésnek vennie, szokása néhányaknak így használni. Másodjára nelegyünk elfogultak a forrást illetően.


[link]

2022. febr. 4. 12:44
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Valami forras, esetleg? Amit erősen kétlek, hogy lenne.

Ja, és én mi vagyok, van jogsim, de évtizedek óta nem vezettem. Na ezt add össze.

2022. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom Karácsony kapcsán írod a kérdést. Semmi bajom azzal, ha valakinek nincs jogsija vagy nyelvtudása. De egy politikusnak illene egy angol nyelvvizsgát letenni.
2022. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ne soroljuk ide a politikát, köszönöm.
2022. febr. 4. 12:45
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Inkább az a szomorú, hogy éppen csak írni tudó embereknek lett valahogy sikeres kresz vizsgája.


Mert, gondolom én, diszgráfiától eltekintve, ha írni nem tud, akkor az értő olvasás sem megy. Ha pedig az értő olvasás nem megy, akkor nehezen hiszem, hogy valóban sikerült értelmezni a tananyagot, és nem csak megjegyezte az E-titanban, hogy melyik kérdésre mi a válasz.

2022. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Valamit félreértettél.... kérdező!


A funkcionális analfabétizmus teljesen más!


Inkább arról lehet szó, hogy a jogosítvány hiányát a (jelző nélküli) analfabétizmussal tennék egy szintre....

2022. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!