Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Porcelán fogszabályzó? Vagy...

Porcelán fogszabályzó? Vagy nem tudom mi a nevét lehet kérni fogorvosnál?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szeretnék fogszabályzót mert nagyon kiáll az első kettő fogam ráadásul hézagosan. Kiskoromba féltem a fogszabályzástól nem is kicsit ezért végül nem mentem, fém fogszabályzót nem akarok de az interneten láttam hogy van teljesen fehér aminek a drótja is fehér, azt lehet kérni akinek volt nem tudja? Negatív vélemény nem érdekel mert olvastam én is róla, meg mert fémet akkor se szeretnék akkor inkább járok egy évvel tovább ha tényleg lassabb

#porcelanfogszabalyzo
2022. febr. 8. 07:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ki maradt hogy akinek volt írna nekem róla véleményt?😊
2022. febr. 8. 07:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kérni, esztétikusnak is szokták hívni. Nekem fém volt, de több ismerősöm is viselt ilyet, szeritem jól állt nekik. Hátránya, hogy drágább és nehezebb tisztítani, illetve a világos gumi elszíneződhet rajta. Azért mindenképp érdemes érdeklődni a fogorvosnál, hogy csinál-e ilyet, mert van, akinek a drót ugyanúgy fém benne, nem fehér.
2022. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a szüleim kifizetnék nekem, egyébként önligírozó fajtát szeretnék de utólag veszem észre hogy mindig kihagyok valamit😅😅
2022. febr. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!