Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy háziorvos mennyi pénzt...

Egy háziorvos mennyi pénzt kap ha receptre felír egy gyógyszert?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 13:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

Oké, akkor nem kap konkrétan a felírásért egyesével, de ha adnak neked mittomén 200 ezer értékben vagy ajándékot vagy pénzt, akkor voltaképpen nem mondhatjuk hogy azért kapta hogy felírja?


Szőrszálhasogatás... Szerintem aki akarta értette mit akarok mondani.


Hatos voltam.

2022. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

"Oké, akkor nem kap konkrétan a felírásért egyesével, de ha adnak neked mittomén 200 ezer értékben vagy ajándékot vagy pénzt, akkor voltaképpen nem mondhatjuk hogy azért kapta hogy felírja?"

Nem, hiszen ebből az következne hogy felírja a gyógyszert, ha kell, ha nem. Azért kapta a pénzt, hogy ha egy bizonyos betegséggel jön hozza valaki, akkor neki ne X-et írja fel, hanem Y-t. De külön a felírásért (amire a kérdés vonatkozott) miért kapna pénzt? Ennek semmi realitása, se értelme nem lenne.

2022. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, továbbra sem egyről beszélünk.


Nem ír fel brahira gyógyszert ha nem kell. De ha kell, akkor X gyártó gyógyszerét fogja választani, akitől kapott ezt meg azt, nem y gyártóét, akitől nem.

2022. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Nem, továbbra sem egyről beszélünk.



Nem ír fel brahira gyógyszert ha nem kell. De ha kell, akkor X gyártó gyógyszerét fogja választani, akitől kapott ezt meg azt, nem y gyártóét, akitől nem."

Ez így viszont nem releváns a kérdés szempontjából.

2022. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De, az, korábbi válaszomban kifejtettem miért.
2022. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"De, az, korábbi válaszomban kifejtettem miért."

Az lett cáfolva a 10-es, 12-es kommentben.

2022. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem gondoltam,hogy ilyen naívak lehetnek emberek..
2022. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!