Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet,ha a csengés a...

Mit jelenthet,ha a csengés a fülemben tónust váltott 2 hét után?

Figyelt kérdés

Zenehallgatástól jött elő,még úgy is,hogy soha nem mentem 50% hangerő felé,és napi 1-2 órát hallgattam,de érzékeny a fülem,főleg a bal mivel csak ott alakult ki. Az első 4 nap nagyon rossz volt,aztán elkezdett halkulni,meg elmentem kimosatni is mert volt beragadt fülzsír. Ahogy ment az idő átváltozott sziszegésre,mintha eresztene a fejem. 2 hét után már ezt a sziszegést is alig hallom,tehát 95%-ban kigyógyultam a magas hangú sípolásból,viszont előjött egy alacsonyabb frekvenciájú hang,nem az az irritáló,éles fajta és csak akkor van ha teljes csend van és lefekszek. És ez olyan mintha a fejembe lenne,mert az előzőt a fülemben éreztem azért is volt irritáló,de ez meg ilyen "távolibbnak" tűnik.

Olyan mintha az agyam megszokta volna hogy mindig legyen valami hang,és mivel az első megszűnt most csinált egy másikat


2022. febr. 9. 13:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!