Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a 3 müszakot?...

Hogy bírjátok a 3 müszakot? Használtok valamilyen altatót vagy alvássegítö szert?

Figyelt kérdés
Milyen praktikáitok vannak, amivel könnyebb átvészelni a 3 müszakot? :(

2017. febr. 26. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem bírod, akkor ne erőltesd, mert hamar kikészíti a szervezeted. én zopigen altatót szedtem, ha nem tudtam aludni. ha meg ébren akartam lenni rengeteg koffeint megittam. én főleg a délelőttöst nem bírtam, sosem tudtam este elaludni. esetleg marihuánával is próbálkozhatsz, jobb, mint az altató, természetes
2017. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha marihuánát ajánlod , akkor csak jó arc lehetsz.. ;)

Sajnos muszály eröltetni, mert vidéken 250 nettót sehol máshol nem keresnék. A pénz moticál.. 2 évig akarom még csinálni, utána vannak más tervek. Bio-Melatonint vettem, mert az természetes cucc, teszt fázisban vagyok jelenleg.. Èn az éjszakásat utálom a legjobban, mert nappal csak délig tudok aludni. Aztán a visszaalvás sem megy.


Üdv!

2017. márc. 6. 14:37
 3/4 jeverezi ***** válasza:
29%

Hát nem egészséges a három műszak minek motivál a pénz? Menj el napszámosnak nem keresel annyit de legalább nem kapsz szívrohamot 40 éves korodban.


Én szorongásra frontint szedek és az el is altat. Ha háziorvosnak mondod biztos felír neked

2017. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minek motivál a pénz????? Na ezt szerintem nem gondoltad komolyan.. Napszámos? Az meg mi a franc? Az tud keresni havonta 250-et? Nem vagyok ideges, sem depressziós ezért az antidepresszánsokat inkább hanyagolnám. Te jelenleg 3 müszakban dolgozol? Ha nem, akkor miért irkálsz ide? Unatkozol?
2017. márc. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!