Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesedaganat. Milyen esélyei...

Vesedaganat. Milyen esélyei vannak?

Figyelt kérdés

Illetve vese melletti. Kedves ismerősömnek találtak az egyik veséje mellett egy kisebb daganatot. Úgy kezdődött, hogy őrült vesegörcsök mellett véreset, végül már szinte vért pisilt. Férfiről van szó. Hét elején megműtötték, kivették azt a veséjét teljesen. Többet nem tudok, és azóta sem hallottam róla semmit, tehát nem tudom, hogy mit mondott az orvos, sem pedig azt, hogy végül kap-e kemót, mert nem volt biztos.

Amíg infóhoz jutok, tud nekem vki mondani vmit arra vonatkozóan, hogy mennyi esélye van? Nagyon jó barát, nem szeretném elveszíteni.

Rajta a műtét előtt 1 héttel sem látszott semmi, és a telefonban is rendes hangja volt, nem elesett, nem erőtlen.

Tudni kell róla, hogy éppenséggel nem fújja el a szél (erősen túlsúlyos), és cukorbeteg is mellé.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 11. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:

barátom apjának veserákja volt, azt kell róla tudni, hogy létezik kis sejtes rák az a rosszabb, és létezik nagy sejtes <- ez nagyobb eséllyel gyógyítható.


Neki nagy sejtes volt, kivették az egyik veséjét, de ez már régen volt, olyan 15éve, és teljesen jól van. Kutya baja.

2010. szept. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs áttét, egy vesével is tud élni az ember.
2010. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!