Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a karanténba...

Mennyi ideig tart a karanténban eltöltendő időtartam?

Figyelt kérdés

2022 február 11-én a COVID gyorsteszt eredményeként megállapították, hogy pozitív lettem. Amit ott mondtak az, hogy 70 éves vagyok, anno megkaptam mind a három vakcinát, mégis köteles vagyok egy hétig karanténban élni. Lehet, hogy rosszul hallottam és nem egy hétről, hanem két hétről van szó? Adtak egy tájékoztatót is, de ott a fentiekkel kapcsolatban az áll, hogy az 1997. évi CLIV. törvény 67/A. §(1) bekezdés b) pontja alapján február 11 napjától a járványügyi hatóság által kiadott határozatban megjelölt időpontig vagyok köteles ott tartózkodni.

Kérnék a fenti kérdésre egy pontosabb választ!



2022. febr. 13. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
7 napra csökkent tudtommal 10ről. 70 évesen hova akar futkározni, ami ilyen halaszthatatlan?
2022. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
7 nap, de ha van negatív teszt akkor 5 nap múlva lehet szabadulni
2022. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Gyakorlatilag semeddig. Engem sem ellenőrzött a kutya sem
2022. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. febr. 14. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vilàggà kürtölni ha pozitív vagy ;)
2022. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!