Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges két...

Mennyire egészséges két tengerimalaccal egy szobába élni?

Figyelt kérdés

Elköltöztem, és az itteni szobám elég kicsi. Beraktam a 160-as ketrecet két malaccal ,éppenhogy elférünk .

Mennyire káros ez hosszú távon? Igaz soha nem zárom az ajtót de még így is durva széna szag van bent.

Sajnos máshová nem tudom őket tenni.



2022. febr. 15. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egészségesebb, mint kutyával vagy macskával együtt élni, ez biztos.
2022. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem vagy allergiás rájuk, a szénájukra, vagy a forgácsra (porra), akkor egyáltalán nem egészségtelen. Ha allergiás lennél bármire is ezek közül, azt pedig tudnád. Mi csak azért költöztettük át őket a másik szobába, mert éjjel baromi hangos volt a popcornozás és az ivás (odaverik az itatót a rácsnak a nagy heves kortyolgatások közepette). Szóval szerintem emiatt ne aggódj, a szénaszagot nagyon hamar meg lehet szokni/elillan az illata, meg úgyis gondolom rendszeresen szellőztetsz alapból is.
2022. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

160 az mi?

Csak nem liter?

2 tengerinek?

2022. febr. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as dehogyis... Tengerimalacot egyfelől nem tartunk akváriumban, másfelől így hívják a standard méretű ketreceket, 100-as, 120-as, 140-es, 160-as. A hosszabb oldala centiben.
2022. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyire egészséges mesterséges épített környezetben élni, teljesen kiiktatva a természetet: állatokat, növényeket az élettérből?
2022. febr. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!