Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek alvásparalízise van,...

Akinek alvásparalízise van, az mit szokott látni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett a témában, csak hallottam már az alvásparalízisrő, olvastam neten, hogy ijesztő dolgokat lát akkor az ember, és nem tud megmozdulni. Van közöttünk olyan, aki élt már át ilyet? Rendszeresen előjön?
2022. febr. 17. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már többször is, de látni nem láttam semmit.
2022. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Bőven elég ijesztő, ha látsz egy váratlan figurát.

Amúgy bármit lehet látni.

2022. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg több mindent is lehet látni, de nekem csak az "árnyékember" dolog volt, ami a legtöbb embernek is szokott lenni. Egyszer láttam csak, mert általában fal felé fordulva alszok. Ha úgy kerülök alvásparalízisbe, akkor azt érzem, hogy közvetlenül mögöttem van valaki, aki bámul és legszívesebben megölne. Marha félelmetes érzés, mert nem tudsz megmozdulni, se hangot kiadni. Így teljesen magatehetetlen vagy. Szerencsére néhány másodpercig tart csak.
2022. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!