Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehetek ilyen álmos?

Miért lehetek ilyen álmos?

Figyelt kérdés

Ma jól aludtam, ráadásul sokat. Mégis iszonyat álmos voltam. Alig bírtam reggel kimászni az ágyból, aztán vissza is feküdtem. Állati jó érzés volt pizsiben feküdni a puha meleg ágyban. Most összeszedtem magam és beültem a gép elé, de még mindig pizsiben vagyok.

Nem tudok miért vagyok ma ilyen kómás. Egyébként általában rohadt lusta vagyok. Imádok csak fetrengeni meg dögleni. Nektek is szokott ilyen napotok lenni?


2022. febr. 20. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, szokott, főleg, ha kimerülök a héten, olyankor nagyon jól esik. Viszont van az az eset is, hogy már mióta nem csinálok semmit és azért döglődöm, mint például sulis koromban a nyáriszünetekben. Ilyenkor megoldás volt nekem valami olyan dolgot találni, ami "felhypeolt", amitől kedvet kaptam felugrani az ágyból, és valami érdekes tennivalóhoz kezdeni. Például kínai ebéd készítése, valami iszonyú finom süti megsütése, egy játékban nyerés, egy nyelv megtanulása, és ilyesmi célokat tűztem ki magamnak.
2022. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1: Gyáááá csak célokat ne kelljen kitűznöm. :-D Már így is túl sok van. Érdekes, nekem mindig túl soknak tűntek a teendők. Gyerekként a házimunka, talulás. Kamaszként a munka, tanulás. Felnőttként a munka, a lakás felújítás és a tanulás. Még az emberi kapcsolatok fentartása is munkás. Imádtam az asszonyt, de mióta elhagyott több időm jut magamra. Persze a barátokkal is foglalkozni kell. Szülőkkel szerencsére minimálisan tartom a kapcsolatot: fél évente felhívnak, rinyálnak hogy kő a pénz én meg utalok valamit. Millió apró fárasztó feladat. Szívem szerint napokig csak hevernék, kinyomnám a telót, letépném a csengőt. Olvasgatnék és főleg rengeteget aludnék.
2022. febr. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!