Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalt valaki ilyent??...

Tapasztalt valaki ilyent?? Véreset köhögök fel??

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hete elment a hangom, de C vitaminos készítmény segítségével vissza jött. De erősen köhögök, acct iszok rá. Ma ahogy rám jött a köhögés majdnem hanyasig. De azt hittem hogy slajm jött fel, így zsepibe koptem ki és az csak nyál és vér volt. Nem élénk vér, és utána néztem nem volt semmi. Koviddal nem tesztelték. Mellkasom csak a kohogesnel fáj, max hőemelkedés én volt. És az orrom folyik

2022. febr. 21. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A sok köhögéstől megpattanhatott egy ér. Szerintem. Azért ha gyakrabban fordul elő, inkább nézesd meg magad.
2022. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem élénk vér, és utána néztem nem volt semmi."

Na ez a mondat az, ami nem értelmezhető. Ha véreset köhög az ember (legyen az akár alvadt vér is),azonnal orvoshoz kell fordulni. mert a tüdővérzést mindenképpen meg kell akadályozni.

2022. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 1x kohogtem vereset mikor már előtte sokszor verzett az orrom, rögtön mentem dokihoz, azért elég ijesztő, legalábbis számomra az volt...
2022. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!