Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dm-s Prima terhességi teszt...

Nyunyo750 kérdése:

Dm-s Prima terhességi teszt vélemények? Többi lent :)

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni Tőletek. Tudom,hülyeség korán tesztelni,de kiváncsiságból tettem.:) Épp baba projektbe vagyunk párommal.Első ilyen hónapunk. :)

A kérdésem az lenne kinek mi a véleménye a tesztről,kinek mikor mutatta ki leghamarabb ez a fajta teszt a terhességet? Én 7-9-11Dpo-n teszeltem ezzel a teszttel.Első kettő teszten még száradási csíkot se vettem észre,viszont a tegnap reggeli első vizeletből készült teszten látok halványan egy csíkot! Lehetséges hogy tényleg ilyen korán ki mutatja a teszt? 2 nap van nemvártig :) Kérlek segítsetek!!



2022. febr. 22. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

2 nappal előbb már kb. bármelyik teszt mutathatja, ha valamiért gyorsabb ütemben termelődik hcg - mondjuk mert nem is akkor volt ovulációd, mikor gondoltad...


De teljesen felesleges 1 nappal is előbb tesztelni, mert sajnos még késésnél sem biztos, hogy életképes is lesz a terhesség. És amúgy sem nyersz semmi azzal, ha pár nappal előbb lett pozitív. Viszont elhasználtál idő előtt 3 tesztet, ami a gyártónak tök jó :D

2022. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
heheee ez joo volt :D ... és tudom tudom.... én is úgy voltam vele h tök hülyeség előbb tesztelni. Csak a kiváncsiság hajtott :) Gondoltam ki probálom milyen ez a 2 naponta tesztelés dolog.. Hála pontos volt az ovulációm... mindig megérzem az első terhességem óta. Kb ilyenkor menni is nehéz... szóval csak szorítok h sikerüljön🤞🏻
2022. febr. 22. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szorítasz magadnak?! Ez cuki :D
2022. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igggen ☺️

sajnos 3 éve 6 hónaposan elvesztettem a babám, és még csak most készültem fel lelkileg arra h újabb baba legyen.Szorítok magamnak hogy ,ha baba van ,akkor minden a legnagyobb rendben legyen végig a terhességnél.!

2022. febr. 22. 15:42
 5/7 Csillus30 válasza:
Jaj nagyon sajnálom szoritok èn is neked ,hogy minden rendbe legyen!
2022. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Baba lett belőle?
2022. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia. igen baba lett belőlle,de sajnos elvesztettem őt is 6 hetesen :(
2022. márc. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!