Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes egy nimfomániás nővel...

Érdemes egy nimfomániás nővel összejönni, ha én nem vagyok az? Bővebben..

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy nővel kb 1 hónapja. Egyszer már találkoztunk is. Nagyon jól elvagyunk stb, viszont most sor kerül majd szexre is.

Annyit már elárult hogy ő folyamatosan szexelne. Programokat se nagyon akar, csak otthon lenni egész nap és szexelni.

Nincs baj a libidómmal de nekem napi 3-4 untig elég. Nem tudom elképzelni, hogy az egész napom arról szóljon, hogy elmegyek, utána 20-30 perc regeneráció és folytatás.

Olyanok véleménye érdekelne, akik jártak hasonló cipőben. Mennyire tud ez vitákat szülni hosszútávon hogy nekem épp "fáj a fejem" ?



2022. febr. 27. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

7-es vagyok.

A totál normális - és imádott - feleségem a szülés után lett nimfomán - és nem kicsit.

Eleinte bírtam, de a jóból is megárt a sok!

Az már sok volt, amikor főzés közben is betett egy dildót, és ott élvezkedett - ami persze izgató - de nem az év 365 napjában 0-24-ben előadva. Érdemi segítséget, megoldást senki nem tudott mondani.

Megnyitottuk a házasságunkat, azóta rajtam kívül 2 barátom meg az egyik szomszéd is megdöngeti, de meg sem kottyan neki.

Különben meg szuper feleség, és csodálatos anya, rengeteget dolgozik itthon a kertben, és a ház körül, csak meglegyen a napi betevője...

Ha van köztetek érzelmi kapcsolat, akkor menj bele, de arra számítsál, hogy a legnagyobb ellensége a monogámiának - viszont rád sem lesz soha féltékeny.

2022. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!