Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi dönti el azt, hogy valaki...

Mi dönti el azt, hogy valaki nimfomániás-e?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez mentális probléma, az illető képtelen normális kapcsolat kialakítására és fenntartására. Bár a pszichológiában a normálitás erősen kérdéses. Legjobban az alkoholizmushoz lehetne hasonlítani, ott is az a lényeg, hogy nemcsak sokat iszik, hanem az élete más területeire is erősen kihat.
2014. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudnál példát írni az "élete más területeire is kihat"-ra?
2014. aug. 3. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
"élete más területeire is kihat", tehát e körül forog a világa, ez a legmeghatározóbb része az életének, és ez például visszaveti a többi kapcsolatát is. Az alkoholista elveszti a munkahelyét, a nimfomániás hanyagolja a barátait, mert velük nem élheti ki a vágyát, vagy tönkreteszi a barátságukat, mert nem tudja kezelni a problémát. Ez nem egy alkalomról szól hanem állandóan fennálló jelenség.
2014. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez 16 évesen lehetséges?
2014. aug. 3. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most öndiagnózis csinálsz? Vagy gyanakszol valakire, hogy nimfomániás? 16 évesen lehet, hogy csak (az érés következtében) nagyobb nemi vágyról van szó, de elvileg lehet alapja a feltételezésnek.
2014. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Öndiagnózis.

Nem csak most. Mindig is érdekelt a szex. Sokat gondoltam rá. Kamaszodás alatti pár év durvább lett most meg már alig tudok másra gondolni. Két hete nem találkoztam a párommal és már fizikailag sem érzem jól magam, rossz a közérzetem.

2014. aug. 3. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha két hét után hiányzik a szex az nem nimfománia, ez időhöz kötött, a nimfománia nem az.
2014. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt csak hozzá tettem.

Naponta többre lenne szükségem. Ezért érzem magam olyan cudarul.

2014. aug. 3. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!