Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes egy nimfomániás nővel...

Érdemes egy nimfomániás nővel összejönni, ha én nem vagyok az? Bővebben..

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy nővel kb 1 hónapja. Egyszer már találkoztunk is. Nagyon jól elvagyunk stb, viszont most sor kerül majd szexre is.

Annyit már elárult hogy ő folyamatosan szexelne. Programokat se nagyon akar, csak otthon lenni egész nap és szexelni.

Nincs baj a libidómmal de nekem napi 3-4 untig elég. Nem tudom elképzelni, hogy az egész napom arról szóljon, hogy elmegyek, utána 20-30 perc regeneráció és folytatás.

Olyanok véleménye érdekelne, akik jártak hasonló cipőben. Mennyire tud ez vitákat szülni hosszútávon hogy nekem épp "fáj a fejem" ?



2022. febr. 27. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tisztába kéne lennie a nimfománia fogalmával
2022. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbáljatok kis egymást.
2022. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1-es

Lehet hogy nem vagyok tisztában a fogalmával. Nem tudom minek nevezzem. A lényegen nem változtat. Éjjel-nappal szexelni akar..

2022. febr. 27. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ossze kell vele jonni
2022. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az hogy mit mond és mi lesz belőle, általában két külön dolog

nekem sok szexpartnerem volt, akik a legjobban hangoztatták hogy így akarnak dugni, meg úgy, még 2 menetet is alig bírtak, én meg tudtam szexelni egész nap kis pihikkel

szóval várd ki a végét

N

2022. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5-os

Igazat adok. Találkoztam már én is olyannal ahol nem egészen az lett amit hangoztatott.

Itt annyi a különbség hogy van egy nem közvetlen közös ismerős és megerősítette hogy valóban óriási az étvágya.

2022. febr. 27. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Szemrebbenés nélkül dugd meg, de mély dolgokba ne menj bele - ha a monogámia híve vagy!!!

Egy nimfomán nő mellett szörnyű az élet: vagy neked kell folyton dugnod, vagy mással dugatja magát!

Az orvosok sem nagyon tudnak mit kezdeni velük!

2022. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
😂 Tényleg nem veszitek észre, hogy mekkora troll? "Nekem napi 3-4 untig elég". Összeilletek. Ha csak nem 2 munkanélküliről beszélünk, többre neki de lesz ideje.
2022. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7-es

Nekem is hasonló a véleményem, de köszi a választ.


#8-as

Kettőnk közül szerintem te vagy a troll. Messziről kiszúrom..

De hogy folytassam a tolakodásomat, még azt is elmondom neked hogy a kapcsolat előrehaladtával nekem akár 2 naponta 1 is elég, ha az minőségi.

Viszont neki nem..

2022. febr. 27. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen volt egy ilyen nimfomán csajjal dolgom.

Tényleg nem lehet velük mást csinálni.

Nekem teljesen átlagos libidóm van teljesen megfelel a heti

3-4 alkalom.


Ő vele naponta kétszer kellett és még utána is állandóan magával játszott.


Volt hogy megvolt a szex elkezdtünk TV-t nézni és az ülőgarnitúrán volt egy henger alakú párna azon elkezdett lovagolni.


Volt,hogy házi buliba mentem volna haverokhoz

( sör,chips,xbox360)

Valahonnan rá jött hocá megyek,én elöttem odament,és mind a 3 haveromat lepipantotta és megb@szatta magát velük.


Mikor oda értem utána elkezdett csókolgatni és még velem is akarta.

Szóval nagyon nagyon fura helyzeteket tud ez hozni.

2022. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!