Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek aki mar...

Mi a velemenyetek aki mar ugymond xanax fuggo egyik naprol a masikra abba lehet hagyni a szedését es milyen tunetekkel jarhat ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Fokozatosan kell leállni.
2022. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szedem regota kb egy honapja de kezdem azt eszrevenni hogy egyre tobb kell ahoz hogy elbirjak aludni es ezert akarom abbahagyni mert nem akarok gyogyszerral elni
2022. márc. 2. 10:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd bele pusztultam. Mindenem fájt, hányás, szédülés, fejfájás, stb. Nem is sikerült egyszer sem letenni. Remélem neked összejön.
2022. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha doki segít letenni, úgy némi ingerlékenység, fejfájás, esetleg annak a felerősödése várható amire kaptad. Amúgy meglepetés: de a xanax NEM altató.
2022. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem altato.egy szamomra komoly dolog miatt ugymond depreszios voltam vagy vagyok es elmentem a dokihoz es elmeseltem neki a bajom mondtam hogy napkozben meg ugyahogy lekuzdom munka melett de kb 2hetig szinte alig aludtam estenkent egy ket orat.mikor elkezdtem szedni kb egy honapja sikerult is tole aludnom mapkozben nem is szedtem de noveltem magamnak kesobb estenkent az adagot.most meg mar erzem hogy meg tobb kell de en nem akarok gyogyszerral elni mert nemlatom ertelmet.megprobalom egy par napig csokenteni aztan pedig rajagyni.hogy sikerul e nemtudom de remelem.szivesen meghalgatok olyat akinek sikerult.nemgondoltam volna hogy egy honap alatt ugymond raszokjak
2022. márc. 2. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
" noveltem magamnak kesobb estenkent az adagot." a doki tudta nélkül? Akkor ne csodálkozz hogy bajban vagy.
2022. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A xanax pont az a gyógyszer ami megbosszulja az ész nélküli önfejűsködést. Szólj az orvosnak hogy baj van, mindképpen kérd a segítségét.
2022. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
2022. márc. 2. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Benzok elvonási tünete halált okozhat. Nem érdemes egyik napról a másikra leállni, szépen fokozatosan.
2022. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
59%

Hosszù ideig én is depresszióval,panikbetegseggel küzdöttem.(nem,ill.keves,nyugtalan alvas),kedvetlen,elveszted az érdeklődésed szinte minden iránt.

Jöttek az antidepresszánsok és a xanax.

Az első hetekben rendben vagy,de aztán emelni kell az adagot.

5 évig szedtem ezeket a mérgeket☠️

Aztán az egyik napról a másikra abbahagytam.

A gyógyszerek nem megoldás.

Mindennek van egy gyökere,azt kell megkeresni és rendbehozni.

Nekem sikerült.

Erős akarat és pozitív hozzaallas kell hozzá.

A gyógyszerek bizonyos ideig elfedik a gondokat de a gond nem szűnik meg magától.

Remélem tudtam segíteni

50 éves sokat megélt férfi👍

2022. márc. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!