Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem szívja be a krémet...

Miért nem szívja be a krémet a bőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz állapotban van a kézfejem, nagyon száraz és töredezett emiatt még ekcéma is kialakult, viszont bármilyen krémet használok nem szívja be, hanem csak rászárad és egy kis darabkákban egy "réteget alkot", plusz baromira viszket emiatt..
2022. márc. 2. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kremeket hasznalsz ra nev szerint?
2022. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helia D krémet próbáltál már? Nekem az nagyon bevált, nagyon gyorsan felszívódik. Igaz nekem nem volt még ilyen, amit írtál, az sajnos nem tudom mitől lehet.
2022. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert 1. rossz krémet használsz, 2. nem dörzsölöd be eléggé, vagy szünetet hagysz benne. Ezeket kb 10-15 percig kell folyamatosan dörzsölni.
2022. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszolajal kend be hagyd 5percig rajta ,csodàt tesz
2022. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használj glicerines kézkrémet.
2022. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Végső esetben disznózsír. Nem vicc, bár első olvasatra fura, de remekül beválik száraz, sebesedésre hajlamos bőrre.

(Idős orvos javasolta, nekem is furának tűnt, de bevált.)

2022. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!