Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nek.tek is sok fiatalkori...

Nek.tek is sok fiatalkori elhalálozás volt az ismeretségi körötökben az elmúlt 1 évben?

Figyelt kérdés

Itt 30-as, 40-esekre gondolok elsősorban.


Másoktól is ezt hallottam egyébként, hogy feltűnően sok fiatal meghalt.


2022. márc. 2. 20:17
1 2 3
 21/26 2*Sü ***** válasza:

> Igen, kicsit könnyebben írják valamiért a Covid javára az elhalálozásokat mint az oltás javára.


Mondjuk ha a statisztikát nézzük, akkor a 35–50 éves korosztályban a heti elhunytak száma a fertőzöttek számával korrelál, a kumulatív oltottak számával vagy az újonnan oltottak számával meg nem.


De nekem is ez a tapasztalatom. Van 3–4 tucat ismerősöm, akikről tudom, hogy be vannak oltva. (Gyanítom a többi ismerősöm hasonló arányban oltott, mint úgy az ország általában, de erről a 3–4 tucat emberről személyesen tudom, hogy oltott.) Ebből három vagy négy emberről tudok, aki az első két oltást beadatta, a harmadikból köszöni, nem kér. Nem tudok róla, hogy valamelyiknek is bármilyen új egészségügyi gondja lenne, leszámítva azt, hogy páran elkapták, és enyhébb tünetekkel átvészelték a Covidot.


Ezzel szemben van 7 olyan ismerősömről, akiről bizonyosan tudom, hogy nem lett beoltva. Náluk októbertől kezdve időrendi sorrendben a következők történtek:

Az 1. ismerősöm addig-addig hezitált, hogy beoltassa-e magát, és melyik vakcinával – a túlinformáltságból fakadó döntésképtelenségébe esett –, hogy végül oltatlanul kapta el a Covidot. Kórházba került, 1 hét oxigénmaszk után távozott a kórházból. De eléggé lassan épült fel, egy hónappal később sem volt a toppon.

A 2. ismerős nem volt oltható, mert autoimmun betegsége van. Ő elkapta a Covidot, bekerült a kórházba, szintén 1 hét oxigénmaszkos pótlás után kikerült, és elég gyorsan helyre is jött.

A 3. ismerősöm két hétig szenvedett, mire hajlandó volt kihívni a mentőt. Ő aztán lélegeztetőgépre is került, majd kb. egy hónappal később elhunyt.

A. 4. és 5. ismerősöm egy pár volt. Ők elkapták a Covidot, az egyiknek átlagos megfázásos tünetei voltak, a másik egy kicsit jobban szenvedett egy hétig. Kórházba nem kerültek, és kb. 2 héttel az első tünetek után semmi bajuk nem volt.

Van még két ismerősöm, akiről tudom, hogy nincsenek beoltva, viszont sokkal többet nem tudok róluk. Az egyik biztos, hogy jól van, amennyire tudom vagy nem kapta el a Covidot, vagy ha igen, nem lett nagy baja. A másikról még kevesebbet tudok, de a Facebook falán vannak nem túl régi oltásellenes bejegyzések, tehát szintén vagy nem kapta el a Covidot, vagy ha igen, komolyabb tünetek nélkül vészelte át.

Meg ahogy írtam, biztos vagyok benne, hogy van egy tucat ismerősöm, aki nincs beoltva, csak én erről nem tudok, és nincs is különösebb bajuk.


~ ~ ~


De ez még mindig csak anekdotikus érvelés lenne, ha érvként akarnám felhasználni. De az az igazság, hogy ez túl kis számú minta, ami sem megerősíteni, sem cáfolni ne tud semmit. De ha erre voltál kíváncsi, én ennyiről tudok beszámolni.


~ ~ ~


> De az igazság kezd kiszivárogni szép lassan.


Én azt gondolom, hogy alapvetően tudjuk az igazságot. Lehet részleteiben nem tisztán, de nagy vonalakban igen. De gondolom te ehhez képest valamilyen alternatív vélekedést tartasz igazságnak. Ennek a kiderülését, kiszivárgását kb. a tavasz vége óta hallom, és nem nagyon látom nyomát, hogy bármi érdemi kiderült volna, ami ezen alternatív vélekedés igazát jobban alátámasztaná.


~ ~ ~

(((

> Na csak kibujt a szog a zsakbol,


Erősen valószínűsíthető volt az a szög abban a zsákban – hiába is írta #15, hogy nem kell mindenben hátsó szándékot sejteni –, szóval szerintem a többségünket nem ért nagy meglepetés. A magam részéről a válaszom az, ami, függetlenül, hogy a kérdezőnek mi a tapasztalata, mi a kérdésének a célja, egyetértünk-e ebben vagy sem stb…

)))

2022. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát nekem a 30 körüli ismerőseim a COVID miatt hunytak el. Gyengébbek kedvéért: elkapták, súlyosbodott, kórház, halál.

Volt 29 éves terhes kismama is, aki 3 hét kórházzal "megúszta" és végül a magzatot sem kellett kivenni...

2022. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

"Gyengébbek kedvéért: elkapták, súlyosbodott, kórház, halál."

Miért nem vettek be féregirtót? Inkább bementek a kórházba , ahol félre kezelték őket és lélegeztetőre tették? "Egy megtervezett népirtásban a gyilkos kórházi „COVID-protokoll” csak az egyszerű emberekre érvényes? : Az állítólag covidos, beoltott Erzsébet királynőt Ivermectinnel kezelik" [link]

2022. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

23


Egyébként valóban elgondolkodtató, hogy miért működik ennyire hatékonyan az invermectin, ami egy féregírtó, a Coviddal szemben. Vajon hasonló tulajdonságokkal bír maga a vírus, vagy a tüskefehérje valami rendkívül különös anyag vagy életforma. Mindenesetre sok elgondolkodtató esemény van ezzel a vírussal kapcsolatban, nem annyira egyértelműek a dolgok. A long covid furcsa lefolyása, most újobban olyan hírek, hogy állítólag beleírja magát a genomba a vírus. Előre félek mik derülnek még ki.

2022. márc. 3. 18:55
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle tényleges bizonyíték nincs arra, hoyg a féregírtó hatásos a covid ellen, csak vannak, akik nem kapták meg, vannak, akik meggyógyultak meg vannak, akik belehaltak
2022. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2022. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!