Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőtől megszűnik az indokola...

Hétfőtől megszűnik az indokolatlan maszkviselés, mert a náthának vége az országban. Örültök?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 évben 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor vettem fel áll fölé a maszkot és hányszor maradtam otthon ha lebetegedtem, de valahol végre öröm, hogy nem kell ezt a textilt bámulni mindenki fején.
2022. márc. 3. 11:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan hol és mikor derült ki, hogy "bármilyen és bármennyi oltást kaptál, ugyanannyi esélyed (ha nem nagyobb) van kórházba, lélegeztetőre vagy temetőbe kerülni"? Erről lemaradtam.
2022. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
35%
Tudod kispajtás, inkább vagyok élő birka, mint halott dacos.
2022. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
21%

Szíved joga, kedves 32. 😉

Ezt a 2 dokumentumfilmet azért itt hagyom, hátha megunod egyszer a "birka" életet és képes leszel önállóan gondolkozni.


[link]


[link]

2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%
Ezt mindenhova bekopizod?
2022. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Örülök igen. Fogorvos vagyok, az utóbbi hetekben a felmondás szélén álltam már, mert belefáradtam, hogy a munkám jó részét az emberekkel való veszekedés teszi ki: vegye fel a maszkot a váróban; ehhez a kezeléshez oltási/pcr kell; nem jó a gyorsteszt, pcr-t hozzon; őneki senki ne dugjon le semmit az orrán, antigén tesztje van, fogadjam el; neki ezt a mérget be nem adja senki stb. Mindezt úgy kellett végig hallgatnom, hogy eü dolgozóként kötelező volt 3 oltást beadatnom azért, hogy aztán veszekedhessek az emberekkel, hogy nem nekem fontos a pcr, Müller Cecíliával vitatkozzanak. Meg egyáltalán kicsit bicskanyitogató végig hallgatni a hisztit arról, hogy mekkora tortúra a pcr, miközben nekem pl számtalan tesztet kellett csináltatnom, mert állandóan volt vagy innen vagy onnan kontaktom. Örülök, hogy ennek vége, nagyon nagyon el vagyok fáradva az emberi butaságban.
2022. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
20%
Tehát már az is baj, ha linkelek valamit, az embertársaim számára, hogy lássanak bele a világ dolgaiba? 🤔😄 Aki akarja megnézi, aki nem, az meg nem. Ennyi.
2022. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!