Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Monitor függő vagy? (A...

Monitor függő vagy? (A telefon használata is bele számít.)

Figyelt kérdés
Tehát akkor sem tudod megálni, hogy ne nyomkodd nézd a telefonod egy egész napon keresztül,vagy ülj be tv vagy pc elé ha szabadságon vagy.

2022. márc. 6. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Igen monitor függő vagyok.
Nem vagyok monitor függő simán nem netezek és nem használom a telefont egy vagy több napon keresztül.
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen monitor függő vagyok.
2022. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

határozottan

igen

2022. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok dependens... Van saját életem, az életemnek van célja, ami felé nap mint nap, teszek, és ezt online nem igazán tudom megvalósítani. Az életet a maga valójában kell élni, nem a kibertérben.

Konzervatív vagyok; se okostelóm, se face, se insta, se twitter... A digitális lábnyomom nem túl mély.

Amire kell, ami a jövőre megfogalmazott céljaimat szolgálja, azon dolgokra használom a netet, másra nem igazán vagy csak nagyon, de nagyon korlátozottan...


Felmérés szerint a mai teenager és fiatal felnőtt generáció 97%-nak van face-e és okostelója. Na én a maradék 3%-ba tartozom...

2022. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Sőt, én még be is kapcsolom.
2022. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább képernyő szerintem, az mindegyikre használható, a monitor nem igazán.
2022. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen. Nem tudom elképzelni az életem az internet és számítástechnika nélkül. Teljesen beleivódott az életemben, egy rakás dolgot el tudok rajta intézni, egyszerű és praktikus. Imádom a kütyüket, a gépeket, az internetet, a szoftvereket, stb.
2022. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!