Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fürödjünk, ha nincs gáz?

Hogy fürödjünk, ha nincs gáz?

Figyelt kérdés

3 napig (!!!) nem lesz itthon gáz.. Hogy az istenbe fürödjek?? Hogy tehetnek ilyet 2010-ben, suliidőben??? Ja, és még estére se kapcsolják vissza...


15/L


2010. szept. 12. 19:22
 81/137 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a zuhanyzás tényleg jó, még hideg vízzel is.(vagy is ha nincs más megoldás)

Azt még el lehet viselni, 30-40 másodperc alatt lezuhanyzol és jó is:)

2010. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/137 anonim ***** válasza:
28%

20:26-os.köszi :D


jah és amúgy bocs,nemolvastam hogy barátnőnél nem tudsz tusolni,csak annyi válasz jön itt közbe hogy nehéz odafigyelni :D

2010. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/137 A kérdező kommentje:
Nem hat meg, hogy mások hogy élnek, ez van, az se rendít meg, ha hallom a híradóban, hogy elütöttek valakit. Attól, hogy sajnálom őket, nekik nem lesz jobb, nekem meg rosszabb lesz... -.-
2010. szept. 12. 20:31
 84/137 anonim ***** válasza:
100%
w@zz ez a nap kérdése! öröm olvasni a kommenteket :)
2010. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/137 anonim ***** válasza:
75%

és láttam a kommented,hogy válaszoljak máshol :D

hát.most egyenlőre ide van kedvem,tökjól elvagyok xD és hasznos választ,azaz megoldást is adtam,nemde?:D

2010. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/137 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora poén, hogy milyen oltogatást indítottam el azzal, hogy megkérdeztem a táboros hülyeséget, és a kérdező elkezdett pattogni... :D
2010. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/137 anonim válasza:
100%
Nálunk 1 évig nem volt, mert csináltak valamit, de mégis megoldottuk. Elmentünk ismerősökhöz, vagy épp cekásszal melegítettünk vizet. És persze nekünk télen kapcsolták ki, amikor épp a tesóm szült, szóval nehéz dolgot oldottuk meg és nem sírtunk
2010. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/137 anonim ***** válasza:
93%

Büszkék lehetnek rád a szüleid.Egy érzéketlen,önző,elkényeztetett,buta és életképtelen lányt neveltek.Minden elismerésem.A kérdésed baromság,mivel minden gondolkodni képes ember magától is rájön arra,hogy hogy nyerjen meleg vizet.Arról nem is beszélve,hogy a hideg víz sem halálos.

Nálunk ma például jó idő volt,sütött a nap.Ha teszek fekete zsákba vizet és felkötöm egy fára,estére már meleg vizem lett volna.Ez egy kültéri megoldás,a beltérieket a többiek már leírták.

2010. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/137 anonim ***** válasza:
77%
De akkor belerepülnek a bogaraaaaaaaaaaaaaak... :S :(
2010. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/137 anonim ***** válasza:
74%

b@zze,először mikor láttam a kérdést a főoldalon nem akartam válaszolni mert hülyeségnek tartottam a kérdést,de ahogy elolvastam a kommenteket és írtam énis eléggé belejöttem!:D

egyébként jó akkor tudnod,hogy ha téged nem rendít meg ha valakit elütnek,akkor ha majd egy napon téged fognak,az se fog mást ..... akkor pedig igényelnéd hogy téged sajnáljanak,mi?:D

2010. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!