Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segíten! Szemolcsok....

Valaki segíten! Szemolcsok. Már fél éve nem múlnak el! Kavalkó family krém?

Figyelt kérdés

Az ulepemnél és a bikinivonalamnál kicsit lentebb vagy 20 db ilyen kis lógós szemlocsok vannak. Elsonek kijott vagy 3db,azokra azthittem,hogy valami pattanás vagy szortuszogyulladás,de ahogy megnyomtam,egybol elkezdett vérezni és kb másnapra lett vagy 10. azóta csak szinte gyarapodtak,de az utóbbi idoben kb 1-2honapban már nem jon ki tobb.Kavalkó family szemolcskrémmel kentem,de azt kaptam,és nemtudom,hogy Debrecenben honnan lehetne venni. Patikában nem árulnak:( Amit én kaptam,azt Pestrol rendelték,még régen,de nem nekem,szoval nem kérhetem,hogy rendeljenek,ráadásul drága is lenne,meg már nemis tartom veluk a kapcsolatot. Aki tudna itt a kornyéken Kavalkó familyt,az megmondaná? Mert attól visszábbhúzódtak. Amióta nincs,azóta nonek. 20.án megyek dokihoz,de attól még szívesen meghallgatnék 1-2 praktikát:)

Elore is koszonom!


2010. szept. 12. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem régebben a talpamon volt rengeteg, nekem még az orvosi fagyasztás se használt. Ami bejött és eltüntette az a Duofilm kenőcs, igaz nagyon fájdalmas tud lenni, de hatásos.
2010. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rosszul írtam nem kenőcs, hanem ecsetelő!
2010. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi a választ! Amiket itt a neten olvasgatok és leírá alapján rátalálok az olyanokra,mint az enyém kb. és a válaszokban van valami gyógymód,azt mind felírom és a dokimnak megmondom,hogy nézzen utánna,ugye o azért csak jobban tudja,hogy melyik lenne jó rá.
2010. szept. 12. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a duofilm segített. Recept nélkül kapható, bár én bőrgyógyászhoz mentem, ő ajánlotta. Nem túlzok, kb 20 kijött a kezemen 3 hét alatt, napokon belül eltüntek. Volt, amelyik fájt, de csak 1-2, míg le nem esett. Ja, és kicsit undi, mikor esik lefelé, és fele már lóg, de nekem a kezemen feltűnőbb volt. :D
2010. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Werrumal-oldat. Ecsetelős, olyan mint a körömlakk, csak a szemölcsre szabad tenni, ép bőrre ne kerüljön. Fagyasztás után is ezt szokták felírni mifelénk.
2010. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért egy nőgyógyászati, vagy bőr és nemibeteg gondozó vizsgálat sem ártana neked, gyanús, hogy ezek HPV okozta szemölcsök, amiknek más a kezelése , mint a közönséges szemölcsnek!
2010. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a nemi szerveden is van,az HPV!Nekem is volt,és csak műtéttel lehet eltávolítani,felesleges bármi kenőcs és ecsetelgetés,én 3 évig ecseteltem,de mindig visszajött.Aztán meguntam,és könyörögtem hogy távolítsák el,mert egy dokinak sem jutott volna magától az eszébe.Közlöm,hogy pokoli fájdalmas volt a műtét,ugyanis azt mondta a doki,hogy csak egy szúnyogcsípést fogok érezni,nincs szükség altatásra.Na,persze!Szépen átvert.Nekem 8db volt és minden egyes szemölcsbe adott szurit,még a csíklomba is(gondolhatod hogy üvőltöttem)!Aztán felvágta és kivágta gyökerestül.Mert az a lényege,hogy ezeket gyökerestül kell eltávolítani,különben visszanő.Lézeres szarságra felesleges elmenni.A gyógyulást már le sem írom,maga a pokol volt!De örülök hogy megcsináltattam,mert egy idő után terjedni fog a test bármely területén,és minél több van,minél nagyobb annál fájdalmasabb lesz a műtét.Maguktól sosem fognak elmúlni!Persze,az is lehet hogy neked nem ez van,de ha mégis,ne halogasd a műtétet!
2010. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát nagyon koszonom a válaszokat! Utolsót viszont nagyon sajnálom,tuti orrbarúgtam volna a dokit!!!!:@ Nekem szerencsére még a kis és nagy ajkaimon sincsenek,csak a bikinivonalamnál és annál lentebb. Nogyógyásznál már voltam és o azt tanácsolta,hogy menjek el borgyógyászatra. Amiket hallottam és olvasgattam minden krémet,ecsetelot leírtam és majd megmondom a dokimnak,hogy nézze át ezeket is,hátha nemjutna eszébe:D

Koszonom a válaszokat!

2010. szept. 13. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!