Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hűtő fürdőnek mikortól van...

Hűtő fürdőnek mikortól van érdeme?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta vagyok lázas. 39 fölé nem ment még. Gyógyszereket szedek. Nurofent meg analgesint. Analgesinből reggel este 1. Nurofenből meg napközbe 1-1

Így 37-39 közt ingadozik. Éjszakákon alig alszok, ha elalszok akkor fél óra múlva felébredek, hogy annyira leizzadtam, hogy csavarni lehet a vizet a pólómból. Olyankor rámérve a lázra akkor is csak 38.

Jelenleg most ilyen 38.5 fok. Van e értelme kádba belefeküdni hűtő fürdőzni? Hogyan kell azt csinálni szakszerűen, hogy ne rontsak a helyzeten?

Tegnap csináltam tesztet, nem vagyok covidos. Valami megfázás lesz ez. Fejfájással, gyengeséggel, levertséggel, nagyon bedugult orral.


2022. márc. 9. 15:29
 1/2 A kérdező kommentje:
23 éves férfi vagyok.
2022. márc. 9. 15:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor amennyiben úgy érzed, hogy a hütőfürdő kevésbé rontaná a közérzeted, mint a fennálló lázas állapot. Rutinból, "szám alapján" nem kell lázat csillapítani.
2022. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!