Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Össze fog dőlni előbb vagy...

Össze fog dőlni előbb vagy utóbb ugye? Valósznüleg cső törés van nálunk, a fürdőnél. A falból nyár óra folyik a víz, a fal egyre vizesebb, egy méter sem kell hogy elérje a plafont a vífolt.

Figyelt kérdés
Már unom szólta nyolcvanszor, ma megkapta hogy majd megcsinálja ha beomlik. De arra ne gondol hogy ott alszik egy 80 éves nő aki nem tud járni, hogy fogom onnan kihozni,?? arra ne gondol hogy a ház fog összeomlani. Hogy nem fogunk tudni hol lakni, kamra és spájz között van a falon egy 2 vagy több cm-es repedés. A ház évek óta ázik, most is ázik. Ázik a kamra vizes a beton, ázik a két ól is és a pajta is. Mi lesz igy. Mit tegyek? Nagy a baj, nagyon aggódom.
2021. febr. 7. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt miért az emberek rovatba tetted???
2021. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocs, nyugottan jelentsd, hogy rossz helyen van
2021. febr. 7. 18:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád világosan, hogy mi a problémád...??


Kinek szóltál??? Te ki vagy ebben a házban? Bérlő?

2021. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen leírom világosan. Családi házról van szó. A mamám háza, de én is itt lakom amióta élek (24-éve),pontosan nem tudom hány éves a ház de 90 biztos van. A fürdő falán fent a plafonnál és a két szembenlévő sarkánál van egy 2 cm-es repedés, a spájzban is a két saroknál, és az egyik fal nagyából a háronegyedénél meg van repedve. Valamkor 2000ben lett kiallakítva a fürdőszoba. A folyosónál/tornácnál lehet látni hogy vizes a tégla(már minden lepotyogott róla), ott az a fürdő fala. A fürdő melett a konyha van. Apám nem akarja megcsinálni, vagy nagyon halogatja a dolgot. Ma megkopoktattam a fürdő csempélyét, teljesen máshogy hangzik ott ahol folyik a víz és ott ahol ne vizes a fal. Az öcsém ma azt mondta majd meg lesz csinálva ha összedől.
2021. febr. 7. 18:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Lassú víz partot mos.


Ólak és a pajta miért ázik?

2021. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vályog omlik össze a víztől, tégla nem.

De ha csőtörés van akkor hamar összedől a vályog.

Nálunk is nedves a fal a szekrény mögött, nem csak rossz a vízszigetelés?

Vagy eső odaver?

2021. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És mit tudnánk tenni többszáz km Távolságból?


Dolgozol?. Van pénzed? Hívj szakembert.

2021. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért vizes, de betonozva van és amiatt gondolom hogy ázik mert nyáron is mikor nagyon meleg van vízfoltos a beton, és az egyik pajta mi gondolom utólag lett valamikor oda építve,lehet látni hogy elvált a tető a háztól és megsüljedt. Egy része (nem tudom melyik) vályog a háznak.

Nincs esőcsatorna.

2021. febr. 7. 19:28
 9/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudtok tenni. Feltettem egy kérdést mert nem tudom mi lesz így.
2021. febr. 7. 19:29
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Az összes csapot teljesen zárd el. Aztán lemész a vízórához. A legkissebb szivárgást is kimutatja. Akkor egyértelmű a csőtörés. Aztán meg kell csinâltatni
2021. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!