Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segitene hogy lehet a...

Valaki segitene hogy lehet a nyugtatokrol leszokni ?olyan irjon aki mar tulnvan rajta.majdnem 2honapja szedek xanaxot eleinte 2,3mg mostmar csak este veszek be 1mgot de nemszeretnem mar szedni de azt erzem fuggo lettem.

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a hasznos valaszokat

2022. márc. 9. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
De mi okból mentél fel pár hét alatt 3 mg-ra, ez baromi sok.
2022. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én annó frontin fuggo voltam. Csak azzal tudtam elaludni. Pánikbetegsegre irtak fel. Mikor nem volt roham akkor is szedtem. A végen csak azzal tudtam aludni. És mindig egyre tobb és több kellett h aludni tudjak elöszor 0,25 aztan a duplaja stb stb…. A vegen mar en kb 3-4 mg-nal jartam. 20 éves voltam akkor. És egyik nap azt mondtam magamnak!!!

A nagy budos loszart!!! Ne hogy mar egy gyogyszer akarja meg szabni h aludhatok e vagy sem!!! Ne hogy mar egy szaros nyugtato iranyitson. Es így. Ezt olyan szinten fejben dontottem el h kb elvonasi tuneteim sem voltak. Persze mindog volt nalam biztos ami biztos. De abba hagytam.

Most 10 év utan vissza estem egy tragedia miatt a xanaxra. 0,5 napi másfél/két szem. És az a borzasztó hogy 1mg nem igazan ,,hat” meg. De egyre jobban lábalok ki a traumából és megint elfogom hagyni. Mert képes vagyok rá. Ahogy te is!!!

2022. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod.remelem nekem is menni fog
2022. márc. 10. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!