Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletek is volt ilyen alvásnál?

Veletek is volt ilyen alvásnál?

Figyelt kérdés

Mostanában sajnos gyakran előfordul velem az, hogy amikor rosszat álmodok, felébredek pont a "csattanóra" és hevesen kezd el verni a szívem, rám jön egy pánikroham szerűség és félek vissza aludni. Ilyenkor általában telefonozok, hogy lenyugodjak és miután ez megtörtént, próbálnék aludni, de amikor becsukom a szemem, elkezdek nagyon erősen szédülni és ájulni kezdek, erre ki szoktam nyitni a szemem, mert ezzel együtt sajnos nem kapok levegőt. Ablakot szoktam bukóra nyitni és oda állok mély levegőket venni, de nem megy. Igazából ez nem csak rossz álomnál van sajnos, de leginkább akkor. És mindig 3 órakor ébredek fel ezekre.

Szerintetek csak rá parázok és nincs semmi? Mármint az egészségemre gondolok



2022. márc. 10. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mióta tart nálad?
2022. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Történt esetleg valami jelentős dolog, ami kiválthatta, és azóta van így, vagy teljesen random kezdődött?
2022. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

3 hónapja kb.

Random az egész, és nem értem miért

2022. márc. 10. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem született meg a gyermekem, évekig, (10+) 2:45 és 3:10 között mindig felébredtem.

De nem volt pánikroham, csak pisilni kellett. Amióta megvan a pici, ő mondja meg mikor kelek.

A reakcióidra lehet válasz a fáradtság is. Én akkor vagyok így, ha nagyon fáradt vagyok.

Ez mondjuk logikus is lehet:aggódsz, hogy megint rosszul leszel, így nem alszol jót, így fáradt vagy, ezért rosszul alszol, és jön a pánik.

2022. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2022. márc. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!