Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyult itt meg valaki...

Gyógyult itt meg valaki krónikus gyomorhurutból?

Figyelt kérdés

Szerintem nekem az van, de nem merek elmenni gasztroenteorológiára. Lehet, hogy üldözési mániám van, de olyan érzésem van, hogy pont a gyógyszerek miatt vagyok egyre betegebb. 4 hétig szedtem márciusban antibiotikomot, ami nem biztos hogy jót tett a gyomromnak, mert április óta, lassan fél éve folyamatosan büfögök. Pedig szedtem probiotikumot végig.

És most akkor szedjek be egy újabb adag lórúgásos antibiotikumot Helicobactériumra? Oké, de utána majd milyen mellékhatás miatt leszek beteg? Ajánlották a Matula teát az USÁ-ból, de átszámolva 40.000 Ft. Találtam egy Magyarországon is kapható terméket is, az még drágább. Ezek állítólag ölik a Helicobactériumot mellékhatás nélkül. De nem tudom és nem is akarom megfizetni. Most mit csináljak?


Én komplikálom túl? Szedjem be az antibiotikumot és kész? Őszintén szólva teljesen megrendült a bizalmam az orvosokban.


2010. szept. 13. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem krónikus vastagbél gyulladásom volt, és én sem akarok visszamenni gasztro-ra, mert csinálnának tükrözést, ami kvára fáj.


Kaptam gyógyszert, kb fél évig szedtem, aztán elmentem egy fizetős gaszto dokihoz, ő 20ezerért megvizsgált, de nem kínozott, csak vérvétel volt, meg ilyesmi, és felírt rengeteg gyógyszert.


Azt még szedtem egy ideig, de megúntam, mert elkezdett zúgni a fülem tőle. Arra is annyi mellékhatás volt írva, hogy azon röhögtünk haverjaimmal, ha ezt állandóan szedném, akkor 1 éven belül meghalnék.


Ezért én inkább azt csináltam, hogy elkezdtem keményen diétázni, és ugyan ez nehéz volt, mert szeretek jókat enni, főleg az édességeket szeretem, de fél évig nem ettem édességet sem, halál szar kedvem is volt mindig emiatt, viszont tök jól elmúlt a betegségem így gyógyszer nélkül. Szal a diéta többet ért mint azok a xar gyógyszerek.

2010. szept. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Gyogynovenyek!


Egy baratnomnek a gyomra helyre jott, a sima Hangulatjavito teatol es a koromviragot es a cickafarkfuteat fogyasztotta felvaltva, s neha csalanteat.


Amikor a gyomorpanaszoknak lelki oka van, akkor ott a lelekre kell hatni, azt kell megnyugtatni, s akkor megszunnek a panaszok.


Megkell probalni ezeket a gyogyteakat fogyasztani, de folyamatosan es hinni kell ezekben ugy, hogy elfogadom azt, hogy hiszek benne, hogy gyogyito hatassal bir!!!


Ez nagyon fontos, s aztan megkell talalni a modjat annak, hogy az elmet megnyugtassuk,

ezt lehet imaval, jogaval, meditacoval stb...

2010. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!